Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2795: Powrót Bożeny i Bruna do hotelu. Znów poczuje zagrożenie - ZDJĘCIA

2023-04-03 20:32

W 2795 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) z synem Tadziem (Józio Trojanowski) wrócą z Mazur do hotelu, gdzie mają także swoje mieszkanie, ale oboje inaczej będą widzieli wspólną przyszłość. On zechce zostać w Warszawie na stałe i prowadzić hotel. Dla niej to miejsce będzie nadal wiązało się z koszmarnymi wspomnieniami, z porwaniem Tadzia i tym, co przeszli przez Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz). Między Stańskimi w 2795 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do konfliktu. Bożena wyzna mężowi, że nie może zostać w hotelu, gdzie czuje się zagrożona, gdzie tyle złego ich spotkało. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA co będzie dalej.

"Barwy szczęścia" odcinek 2795 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Bożeny i Bruna w 2795 odcinku "Barw szczęścia" będzie zapowiedzią przykrych wydarzeń w życiu Stańskich, zmian, które oznaczają, że w hotelu, który kiedyś był ich domem nie zaznają już szczęścia. Dosłownie na kilka dni przyjadą z Mazur do Warszawy, bo Bruno będzie chciał przegadać z Justinem (Jasper Sołtysiewicz), któremu oddał pełnię władzy nad interesem, wszystkie kwestie finansowe, zobaczyć sprawozdania czy biznes przynosi spodziewany zysk. Stańscy przywiozą ze sobą syna Tadzia, którego Bożena nie będzie spuszczała z oczy. Po tym jak został porwany w hotelu na zlecenie Zaborskiego, nadal nie będzie się czuła bezpiecznie w tym miejscu.

Po przyjeździe Bożeny i Bruna w 2795 odcinku "Barw szczęścia" recepcjonistka Karolina (Marta Dąbrowska) zauważy, że Stański wcale nie cieszy się z przedłużających wakacji na Mazurach. Dostrzeże także, że między małżonkami nie jest już tak jak dawniej. Kiedy Bruno podejmie decyzję,że chce zostać w Warszawie na stałe, znów prowadzić hotel, który jest dziełem jego życia, Bożena zgłosi sprzeciw. Złe wspomnienia związane z hotelem, z porwaniem Tadzia sprawią, że nie będzie chciała tu nadal mieszkać.

Niestety Stańscy w 2795 odcinku "Barw szczęścia" nie dojdą do porozumienia w kwestii tego jak teraz ma wyglądać ich życie, gdzie będą wychowywać Tadzia. Bożena uzna nawet, że nadeszła pora na drastyczne zmiany. Bez konsultacji z mężem zaprosi do hotelu architekta, by przerobił ich mieszkanie na apartament dla gości. Dla niej hotel nie będzie już domem bezpiecznym dla Tadzia.

M jak miłość. Magda znów zapragnie Andrzeja. Zacznie ją pieścić w wannie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze