Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Jowita zastawi pułapkę na Kornela! Przekaże ojca w ręce bandyty Bondy - ZDJĘCIA

2023-02-01 11:50

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 24.02.2023 o 20.10 w TVP2) Jowita (Magdalena Żak) załatwi Kornela (Jakub Bohosiewicz) i ostatecznie pomści go za niesłuszną odsiadkę w więzieniu i śmierć Prota (Andrzej Michalski). Jezierska najpierw zmanipuluje ojcem, a następnie wkręci go w podejrzany biznes, po czym zniknie z jego pieniędzmi, które wcześniej ukradł Bondzie (Maciej Kosmala). W 2764 odcinku "Barw szczęścia" skontaktuje się z Kornelem i zastawi na niego pułapkę! Jezierski przyjedzie pod umówiony adres, ale tam zamiast córki będą już czekali na niego bandyci... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 24.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Kornel będzie skończony i poniesie najsurowszą karę za wszystko, co zrobił swojej rodzinie! Przypomnijmy, że Jezierski okradł najbliższych i zostawił ich z kolosalnymi długami, zaciągniętymi u bandytów, po czym odszedł bez słowa i uciekł do Meksyku z kochanką Sandrą (Joanna Opozda). Wówczas Sławce (Ewelina Serafin) nie udało się odnaleźć męża, przez którego długi u Bondy, życia o mały włos nie stracił Patryk (Konrad Skolimowski), jednak w przypadku Prota już nie było tak kolorowo. Bandyci zamordowali Laskowskiego i wpakowali Jezierską do więzienia, czego Jowita już nie będzie w stanie darować ojcu, na którym w 2764 odcinku "Barw szczęścia" postanowi ostatecznie się zemścić i odda go w ręce bandytów!

Tuż po wyjściu z więzienia w 2757 odcinku "Barw szczęścia" Jowita zdecyduje się odnaleźć ojca, na którego trop natrafi Celina (Orina Krajewska). Brońska ustali, że Jezierski wrócił do Polski i związał się z nową kochanką Kariną (Marta Sutor), z którą siostrze Patryka uda się skontaktować i umówić na spotkanie. Jowita przekona kelnerkę, że jej ojciec jest groźnym przestępcą, w związku z czym Karina zgodzi się z nią współpracować i zaaranżuje ich spotkanie, w czasie którego Jowita przekona ojca, że nie chce się mścić, a jedynie wejść z nim w nowy biznes. Wówczas Jezierska zacznie manipulować Kornelem i 2762 odcinku "Barw szczęścia" uda jej się go przekonać do zakupu ziemi oddalonej od ludzi, na której będą składować odpady z zagranicy. Jezierskim szybko uda się pozyskać pierwszych klientów.

W 2763 odcinku "Barw szczęścia" Jowicie jeszcze uda się namówić Kornela do sprzedaży zapasów złota i z pomocą Celiny ukraść wypłaconą gotówkę. Wówczas Jezierska zniknie, a Kornelowi nie uda jej się z nią skontaktować, w związku z czym zwróci się on do pomoc do Sławki i Patryka, ale również i od nich Jowita nie odbierze telefonu. Nieoczekiwanie w 2764 odcinku "Barw szczęścia" Jezierska sama skontaktuje się z ojcem i obieca, że odda mu skradzioną gotówkę. Jowita umówi się z ojcem na spotkanie, po czym Kornel natychmiast wsiądzie do samochodu i uda się pod wskazany adres kompletnie nie dopuszczając do siebie myśli, że to może być pułapka! Po chwili Jezierski zjawi się w umówionym miejscu, jednak tam zamiast Jowity będą już na niego czekać bandyci z Bondą na czele, którzy ostatecznie się z nim rozprawią! To będzie już koniec nieuczciwego Jezierskiego...

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze