Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2758: Szokujący powrót Kornela! Wyda go nowa kochanka - ZDJĘCIA

2023-01-26 14:47

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 15.02.2023 o 20.10 w TVP2) Kornel (Jakub Bohosiewicz) wróci do Polski, ale nie będzie z nim już Sandry (Joanna Opozda)! Jezierski porzuci młodszą kochankę, ale długo nie będzie rozpaczał, gdyż znajdzie już sobie kolejną partnerkę. W 2758 odcinku "Barw szczęścia" Jowicie (Magdalena Żak) z pomocą Celiny (Orina Krajewska) uda się odnaleźć Karinę (Marta Sutor), którą przekona, że ma do czynienia z groźnym przestępcą, ściganym przez mafię! Wówczas nowa kochanka Kornela zgodzi się współpracować z Jezierską i zorganizuje ich spotkanie, dzięki któremu Jowita, po wyjściu z więzienia, w końcu skonfrontuje się z ojcem! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2758 - środa, 15.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" w Polsce znów pojawi się Kornel, jednak u jego boku nie będzie już Sandry! Przypomnijmy, że Joanna Opozda odeszła z uwielbianego serialu TVP półtora roku temu, gdy na świat przeszedł jej syn Vincent. Jej bohaterka porzuciła i okradła Radka (Filip Kosior), który zostawił dla niej Lidkę (Emilia Warabida) i przepisał na nią "Feel Good", wpędzając ukochanego w poważne długi. Nie inaczej postąpił jej kochanek Kornel, który także zostawił i oskubał swoją rodzinę, po czym uciekł z nową ukochaną aż do Meksyku, gdzie ślad po nich zaginął. Wówczas dalsze losy Sandry i Kornela pozostały niepewne, ale już wiadomo, że Opozda nie wróci do serialu, gdyż w 2758 odcinku "Barw szczęścia" Kornel wróci do Polski, ale już będzie układał sobie życie z nową partnerką Kariną, która także będzie kelnerką!

W 2757 odcinku "Barw szczęścia" Jowita wreszcie zapragnie odnaleźć ojca, który wyrządził rodzinie tak wiele krzywd i zesłał na nich ludzi Bondy (Maciej Kosmala)! To przez niego życie stracił niewinny Prot (Andrzej Michalski), z kolei ona niesłusznie trafiła do więzienia, a po wyjściu na wolność zacznie zmagać się ze straszliwą traumą. Po opuszczeniu aresztu Jezierska poprosi Celinę o pomoc w zlokalizowaniu ojca, który jak szybko się okaże po cichu zdąży już wrócić do Polski u boku nowej kochanki, którą okaże się Karina! W 2758 odcinku "Barw szczęścia" z pomocą Brońskiej, Jowicie uda się skontaktować z kelnerką i umówić się na spotkanie, w trakcie którego ostrzeże dziewczynę, że ma do czynienia z groźnym gangsterem, będącym na celowniku mafii!

W 2758 odcinku "Barw szczęścia" słowa Jowity poważnie przerażą Karinę, która dla własnego bezpieczeństwa zgodzi się z nią współpracować. Kochanka Kornela zorganizuje spotkanie Jezierskiej z ojcem, które z jednej strony kompletnie go zaskoczy, zaś z drugiej przerazi, gdyż od razu pomyśli, że jego córka będzie chciała się mścić! Jednak w 2759 odcinku "Barw szczęścia" Jowita uspokoi Kornela, że wcale nie pragnie na nim zemsty, a jedynie współpracy przy kolejnym ryzykownym biznesie. Jezierska podstępem zacznie namawiać ojca, aby zainwestował pieniądze, które ukradł mafii, a gdy on się na to nie zgodzi, to sama ukradnie mu kluczyk do jego skrytki w banku!

Barwy szczęścia, odcinek 2730: Biniu zdradzi zabójcę Prota! Klara stanie przed życiową szansą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze