Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2764: Jowita po wydaniu Kornela wyjedzie z kraju! Rozpocznie nowe życie - ZDJĘCIA

2023-02-02 12:24

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 24.02.2023 o 20.10 w TVP2) Jowita (Magdalena Żak) wyda Kornela (Jakub Bohosiewicz) w ręce Bondy (Maciej Kosmala) i w ten sposób zapewni spokój sobie i swojej rodzinie. Jezierska zawrze z bandytą układ i zastawi na ojca pułapkę, a niczego nieświadomy Jezierski wpadnie jak śliwka w kompot. W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Kornel będzie skończony, a Jowicie uda się pomścić wszystkich, którzy przyczynili się do śmierci Prota (Andrzej Michalski). Dopiero wtedy Jezierska będzie mogła rozpocząć nowe życie, które zdecyduje się zapoczątkować z daleka od Polski i złych wspomnień...

"Barwy szczęścia" odcinek 2764 - piątek, 24.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi długo wyczekiwany koniec Kornela, który wpakował swoją rodzinę w niezłe bagno. Przypomnijmy, że Jezierski okradł swoich najbliższych i narobił im kolosalnych długów, po czym porzucił ich i uciekł do Meksyku z kochanką Sandrą (Joanna Opozda). Wówczas to Jowita musiała sprzątać brudy po ojcu i weszła w ostry zatarg z bandytą Bondą, w wyniku którego zginął niewinny Prot, a ona niesłusznie trafiła do aresztu. Po wyjściu z więzienia Jezierska nad grobem Laskowskiego obiecała, że pomści wszystkich winnych jego śmierci i w 2764 odcinku "Barw szczęścia" ostatecznie dokończy swoje dzieła, gdyż mordercy Prota zgniją w więzieniu, z kolei Kornel trafi w ręce mafii!

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Jowita nastawi pułapkę na ojca, którego uda jej się odnaleźć z pomocą Celiny (Orina Krajewska). To Brońska ustali, że Kornel po cichu wrócił do Polski, gdzie obecnie układa sobie życie u boku nowej kochanki Kariny (Marta Sutor). To ona doprowadzi do konfrontacji ojca z córką, która zapewni go, że wcale nie ma zamiaru się na nim mścić, a jedynie wejść z nim w nowy biznes. Wówczas Jezierska zacznie manipulować ojcem i namówi go do sprzedania zapasu złota, które następnie ukradnie i zniknie, aby w 2764 odcinku "Barw szczęścia" zastawić na niego pułapkę, a tym samym ostatecznie się na nim odegrać i na własne oczy zobaczyć upadek Kornela!

- Kiedy siedziałam w areszcie, każdego dnia wyobrażałam sobie ten moment - cytuje jej słowa swiatseriali.interia.pl.

W 2764 odcinku "Barw szczęścia" Jowita skontaktuje się Kornelem i zapowie, że odda mu skradzione pieniądze dokładnie w tym samym miejscu, z którego mu je zabrała. Jezierska da ojcu pół godziny i każe stawić mu się na parkingu samemu. Nieświadomy podstępu Jezierski faktycznie zjawi się w ustalonym miejscu, jednak nie o czasie, a to spóźnienie będzie go bardzo słono kosztowało!

- Gdzie moja forsa? - spyta wściekły Kornel.

- Spóźniłeś się. Czas skończył się pięć minut temu - oznajmi Jowita, ale Jezierski będzie miał już dość jej gierek, chwyci ją za rękę i zacznie ciągnąć do samochodu, ale w tym momencie na jego drodze stanie Bonda!

- Jowita... Co ty zrobiłaś? Chcesz mnie wydać temu bandycie? Nie sądziłem, że będziesz do tego zdolna - wyrzuci jej przerażony.

- Nie sądziłeś? Dziwne. W końcu niedaleko pada jabłko od jabłoni - zakpi Jezierska.

Wtedy w 2764 odcinku "Barw szczęścia" ochroniarze Bondy wpakują Kornela do samochodu, z kolei on sam przejmie wspomnianą walizkę z pieniędzmi. Wówczas koszmar Jezierskich się skończy, gdyż wyjdzie na jaw, że Jowita zawarła z gangsterem układ, na mocy którego zapłaciła głową Kornela za spokój swój i swojej rodziny. Po wydaniu ojca Jezierskiej uda się w końcu spełnić obietnicę daną Protowi i pomścić wszystkich winnych jego śmierci. Dopiero wtedy Jowita ostatecznie rozliczy się z przeszłością i będzie mogła zacząć nowe życia, które zdecyduje się zainaugurować już poza krajem, kojarzącym się wyłącznie ze złymi wspomnieniami i doświadczeniami...

Barwy szczęścia. Patryk po tragedii u Pyrków będzie z Agatą. Stęskni się nie tylko za nią
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze