Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2729: Ostateczny koniec Renaty i Damiana! Ostro rozprawi się z Kodurem – ZDJĘCIA

2022-12-14 10:20

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 5.01.2023 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) definitywnie rozstanie się z Renatą (Ania Mrozowska). Zraniony Wójcik będzie miał za złe kelnerce, że znów dała mu nadzieję na związek, po czym kolejny raz odtrąciła go dla innego! W 2728 odcinku "Barw szczęścia" Damian na własne oczy zobaczy jak Renata zabawia się z Marcinem (Oskar Stoczyński) i uzna, że nie może tego tak zostawić! Wójcik ostro rozmówi się ze swoim rywalem! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2729 - czwartek, 5.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" Renata i Damian nie będą już razem, bo kelnerka kolejny raz odtrąci zakochanego Wójcika dla innego! Przypomnijmy, że w przeszłości Renata już dała kosza Damianowi i związała się z "czarującym" Romanowskim (Maciej Jachowski), który okazał się zwykłym oszustem, próbującym wykorzystać ją do swoich celów. Wówczas kelnerka zrozumiała, że popełniła ogromny błąd odrzucając Wójcika i próbowała go naprawić, ale on w tym czasie już zdążył związać się z Żabcią (Hanna Klepacka). Wydawało się, że u boku Ani, Damian zdoła zapomnieć o Renacie, ale uczucie do kelnerki i jej podchody okazały się być silniejsze! Wójcik rozstał się z Żabcią i w końcu związał się z Renatą, ale ich relacja nie potrwa długo i na dobre skończy się w 2729 odcinku "Barw szczęścia" również przez innego mężczyznę!

W 2729 odcinku "Barw szczęścia" Renata kompletnie oszaleje na punkcie Marcina, do którego mocno zbliżyła się w czasie współpracy w ujęciu Binia (Adam Stępnicki). Tym bardziej, że ich tajny układ przyniesie pożądane rezultaty i z pomocą kelnerki Kodurowi uda się znaleźć prawdziwego mordercę Prota (Andrzej Michalski) i oczyścić niewinną Jowitę (Magdalena Żak) z zarzutów. W 2726 odcinku "Barw szczęścia" Marcin postanowi odwdzięczyć się Renacie za pomoc i zabierze ją na romantyczną kolację na barce na Wiśle, gdzie totalnie zawróci jej w głowie. Wówczas w głowie kelnerki pojawi się prawdziwy mętlik, gdyż Kodur coraz bardziej będzie jej się podobał, ale z drugiej strony Renata wciąż będzie myśleć o Damianie, który również zabierze ją na romantyczną piknik nad Wisłą, ale z nim nie będzie bawić się tak dobrze jak z inspektorem i ponownie go odtrąci!

W 2728 odcinku "Barw szczęścia" Damian nie będzie mógł zrozumieć tak chłodnego stosunku Renaty w jego kierunku. Wójcik zwierzy się ze swoich obaw Sebastianowi (Marek Krupski), z kolei Dominika (Karolina Chapko) spróbuje przekonać przyjaciółkę, aby w końcu była z Damianem szczera i przyznała się, że zakochała się w Marcinie! Jednak Renata nie zdąży nic zrobić, gdyż w pewnym momencie w "Feel Good" zjawią się zarówno Damian, jak i Marcin i wówczas dla Wójcika wszystko stanie się jasne! Ojciec Luizy (Julia Zielińska) i Mirka (Oliwier Kozłowski) zrozumie, że kelnerka znów wybrała innego i postanowi ostro rozmówić się ze swoim rywalem. Następnie w 2729 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik ostatecznie rozstanie się z Renatą i nie będzie mógł jej darować, że kolejny raz dała mu nadzieję na związek, ale ponownie odrzuciła go dla innego...

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Najnowsze