Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2726: Piękny początek związku Oliwki i Patryka. Zbrowska przyzna, że Jezierski da jej to, czego nigdy nie dał Kajtek - ZDJĘCIA

2022-12-22 15:03

W 2726 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do przełomowego spotkania Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Patryka (Konrad Skolimowski), który będą świętować nowe życie. Wiadomo już, że para zwiąże się ze sobą, spróbuje szczęścia w nowej relacji, a to zaskoczy Agatę (Natalia Zambrzycka) i Kajtka (Jakub Dmochowski), którzy jeszcze przez jakiś czas nie dowiedzą się, co tak naprawdę łączy Zbrowską i Jezierskiego. W kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" dojdzie do zbliżenia zakochanych, gorących randek i pocałunków.

"Barwy szczęścia" odcinek 2726 - poniedziałek, 02.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2726 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka i Patryk spotkają się na randkę, by uczcić nowy początek. Między nimi od dawna rodziło się uczucie, ale oboje byli zajęci. Po zdradzie Kajtka i ciągłych pretensjach Agaty sprawa stała się jasna. Zbrowska i Jezierski zostali singlami, a już niebawem w "Barwach szczęścia" staną się dla siebie najważniejsi! Wypiją nawet drinka za nową drogę życia i od tego momentu będą nierozłączni. Widzów "Barw szczęścia" czeka prawdziwy rozkwit miłości między tą dwójką. Fani mogą się spodziewać wielu randek, pocałunków pary, a nawet momentu, w którym Agata na własne oczy zobaczy całującego się byłego narzeczonego i spowoduje wypadek! 

Zgrzyty w związku Oliwki i Patryka pojawią się szybciej niż ktokolwiek przypuszczał 

Niebawem w "Barwach szczęścia" dojdzie też do pierwszej kłótni pary, a chodzi o relacje nauczyciela z 14-letnią Eweliną (Amelia Listwoń). Niebawem koleżanka Ewy Walewskiej (Gabriela Ziembicka) i Aleksa (Hubert Wiatrowski), uprze się, że chce zdobyć przystojnego Jezierskiego, chociaż on naturalnie nie będzie zainteresowany dziewczynką. Ona jednak tego nie zaakceptuje, a nawet sięgnie po alkohol na oczach nauczyciela!

- Proszę cię... (...) - Chyba nie sądzisz, że podrywam dziewczynki z podstawówki? - cytuje portal światseriali.interia.pl słowa Patryka do zdenerwowanej całą sytuacją Oliwki, a ona poprosi chłopaka, by zawsze mówił jej prawdę. Nawet tę najgorszą. - Nie chcę, żeby znowu było jak z Kajtkiem... - powie. - To jest dla mnie najważniejsze - doda Zbrowska, a Jezierski obieca być z nią szczery.  - Dla mnie też - przyzna Patryk i wiadomo już, że ich relacja stanie się naprawdę mocna. Zastanawiające jednak może być to, że wokół Oliwki będzie się kręcił Tomasz Kępski (Jakub Sokołowski), który wrócił do Polski bez Iwony (Izabela Zwierzyńska), a dziewczyna zainteresowała się nim od pierwszego wejrzenia. Dalsze losy Oliwki, Patryka i Kępskiego będzie można śledzić w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia". 

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany