Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2735: Patryk spędzi noc z 14-letnią Eweliną! Oliwka nie będzie zachwycona – ZDJĘCIA

2022-12-23 9:47

W 2735 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 13.01.2023 o 20.10 w TVP2) Patryk (Konrad Skolimowski) nie zostawi 14-letniej Eweliny (Amelia Listwoń), którą po utracie przytomności w parku otoczył szczególną opieką, na pastwę losu. Jezierski doprowadzi upitą nastolatkę do jej własnego domu i zdecyduje się zostać w nim na noc. W 2735 odcinku "Barw szczęścia" o poranku Ewelina będzie zaskoczona widokiem Patryka na kanapie i ubłaga nauczyciela, aby o niczym nie mówił jej ojcu. Oczywiście, Jezierski zgodzi się dochować tajemnicy, co nie spodoba się Oliwce (Wiktoria Gąsiewska)! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2735 - piątek, 13.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2735 odcinku "Barw szczęścia" Patryk mocno przejmie się losem 14-letniej Eweliny, która poprzedniego dnia zepsuje jego romantyczną randkę z Oliwką w parku. Nastolatka nie zniesie widoku nauczyciela, którego już nieraz próbowała poderwać z racji głębokich uczuć, jakie do niego żywi, ze Zbrowską i natychmiast postanowi im przerwać miłe chwile! Rozżalona Ewelina za namową "przyjaciół" z klasy, bo oczywiście nie Ewy (Gabriela Ziembicka) i Aleksa (Hubert Wiatrowski), którzy odradzą jej ten pomysł, sięgnie po alkohol i tak się upije, że aż straci przytomność! Nieprzytomnej nastolatce od razu na pomoc rzuci się Patryk, który zachowa zimną krew i postąpi według instrukcji Huberta (Marek Molak). Oczywiście, Jezierski nie zostawi dziewczyny samej i w 2735 odcinku "Barw szczęścia" odprowadzi ją do domu, w którym sam zostanie!

W 2735 odcinku "Barw szczęścia" Patryk nie będzie chciał zostawiać upitej i nieprzytomnej Eweliny samej na noc, dlatego również zdecyduje się zostać w jej domu wspólnie z Oliwką. Jezierski ogromnie będzie się bał, że zakochanej w nim nastolatce może stać się coś złego, dlatego osobiście postanowi jej dopilnować. Tym bardziej, że Patryk już zdąży poznać ojca nastolatki i zrozumie, dlaczego Ewelina ma z nim tak trudną relację i jest tak nieszczęśliwa. W 2735 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka i Patryk położą kompletnie pijaną 14-latkę do łóżka, a sami prześpią się na kanapie w jej domu, choć Zbrowska wcale nie będzie tym zachwycona.

W 2735 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina będzie zaskoczona widokiem Oliwki i Patryka na swojej kanapie. Nastolatka zrozumie, że nauczyciel i jego dziewczyna nie zostawili jej, gdy się upiła i od razu zacznie błagać Jezierskiego, aby nie mówił jej ojcu ani o alkoholu, ani o utracie przytomności. Oczywiście, Patryk, zdając sobie sprawy z nieciekawych kontaktów Markowskiego z córką, zgodzi się zachować jej wybryk w tajemnicy i kryć ją przed ojcem. W 2735 odcinku "Barw szczęścia" Ewelina będzie bardzo wdzięczna Patrykowi za wszystko, co dla niej zrobił, dzięki czemu Jezierski jeszcze mocniej u niej zapunktuje. Nie spodoba się to jednak Oliwce, która będzie przekonana, że jej ukochany wpakuje się przez to w poważne kłopoty, ale nawet pod jej wpływem Patryk nie zmieni zdania i nie wyda 14-latki!

Barwy szczęścia, odcinek 2719: Koniec przyjaźni Justina i Patryka! Madzia doniesie Jezierskiemu, co zaszło między Agatą i Skotnickim
Najnowsze