Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2734: 14-letnia Ewelina upije się z miłości do Patryka i padnie na jego oczach! Jezierski rzuci się na ratunek – ZDJĘCIA

2022-12-21 20:03

W 2734 odcinku "Barw szczęścia" 14-letnia Ewelinka (Amelia Listwoń) upije się, bo nie zniesie widoku Patryka (Konrad Skolimowski) w objęciach Oliwki (Wiktoria Gąsiewska)! Koleżanka Ewy Walewskiej (Gabriela Ziembicka) tak zakocha się w Jezierskim, że zaplanuje im całą przyszłość i nie zrozumie, że nauczyciel nie żywi do niej romantycznych uczuć. Dziewczynka nie da się przekonać, że z ich "miłości" nic nie będzie, a kiedy zauważy randkowanie Patryka i Oliwki w 2734 odcinku "Barw szczęścia" postanowi sięgnąć po alkohol i padnie! Nauczyciel przerazi się i natychmiast zainterweniuje.

"Barwy szczęścia" odcinek 2734 - czwartek, 12.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2734 odcinku "Barw szczęścia" Patryk oniemieje na widok uczennicy, która wypije alkohol i straci przytomność na jego oczach. Chodzi o 14-letnią Ewelinkę która zauroczy się przystojnym Jezierskim i ubzdura sobie, że połączyła ich wielka miłość. Nie zrozumie, że nauczyciel jest sporo starszy, nie może wchodzić w jakiekolwiek bliższe kontakty z uczennicą, a poza tym prywatnie Jezierski skupi się na relacji z Oliwką i to właśnie ją w 2734 odcinku "Barw szczęścia" zaprosi nad wodę, gdzie urządzą sobie piknik. Zbrowska i Patryk będą bliżej niż kiedykolwiek, bo on już jakiś czas temu zakończył związek z Agatą (Natalia Zambrzycka), a ona nie ma nic wspólnego ze zdrajcą Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Wreszcie oddadzą się wspólnym flirtom, co przyuważą uczniowie Patryka. 

Ewelinka upije się z rozpaczy w 2734 odcinku "Barw szczęścia"

Grupa uczniów Patryka stanie się świadkami randki Oliwki i Jezierskiego w 2734 odcinku "Barw szczęścia", a Ewelinka spostrzeże, że nauczyciel bardzo zbliża się z blond pięknością. Poczuje ogromną zazdrość, bo to ona wyobraża sobie być u boku Patryka, chociaż jest to niemożliwe. Dziewczynka za namową znajomych sięgnie po alkohol, a potem wydarzy się tragedia! 14-latka bardzo źle się poczuje i zemdleje, a Patryk ruszy na ratunek! O własnych siłach podniesie uczennicę i poszuka pomocy. Na szczęście Ewelinkę będzie się dało uratować, nie odniesie dużych szkód na tle zdrowotnym, ale jej zachowanie powoli zacznie być niebezpieczne. Patryk postara się otoczyć dziewczynkę opieką, ale z drugiej strony to może poskutkować mylnym sygnałem co do tego, że daje jej znaki, ze też jest nią zainteresowany... Jezierski będzie musiał mocno uważać, by nie dawać dziecku mylnych znaków i nadzieji.

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze