Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2723: Patryk wpadnie w sidła 14-letniej uczennicy na szkolnej wycieczce! Oskarżą go o molestowanie dziewczynek? - ZDJĘCIA

2022-12-15 15:12

W 2723 odcinku serialu "Barwy szczęścia" uczennica Patryka (Konrad Skolimowski) zacznie go podrywać na szkolnej wycieczce. 14-letnia Ewelina (Amelia Listwoń), która okaże się koleżanką Ewy Walawskiej (Gabriela Ziembicka) będzie gotowa na wszystko, żeby nauczyciel historii zwrócił na nią uwagę. Patryk wpadnie jej w oko, gdy nastolatka wezwie taksówkarza po imprezie u kolegi. Z pozoru niewinny początek znajomości będzie miał ciąg dalszy w 2723 odcinku "Barw szczęścia" na wycieczce. Patryk nie zorientuje się o co chodzi Ewelinie, która postanowi zaciągnąć nauczyciela do łóżka. Przez 14-latkę Patryk może mieć spore kłopoty! Sprawdź, co już wiadomo i zobacz ZDJĘCIA z "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2723 - środa, 28.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Patryk w 2723 odcinku "Barw szczęścia" stanie się celem 14-letniej Eweliny, która uzna, że różnica wieku i relacja nauczyciel-uczennica nie stoi wcale na przeszkodzie, by nawiązała romans z Jezierskim! Brzmi jak totalne szaleństwo, ale Ewelina będzie tak zdeterminowana do zdobycia Patryka, uwiedzenia go, zaciągnięcia do łóżka, że nie cofnie się przed niczym. Ku zgorszeniu Ewy, koleżanki ze szkoły, która zna Patryka z osiedla przy Zacisznej, gdzie kiedyś też mieszkała.

A wszystko zacznie się już w 2722 odcinku "Barw szczęścia" po imprezie, na którą wybiorą się razem Ewa z Eweliną. Gdy nastolatki zamówią taksówkę, żeby wrócić do domu, przyjedzie po nich właśnie Patryk. Tak dziewczynki dowiedzą się, że ich nauczyciel dorabia także jako taksówkarz. Jezierski bez specjalnych starań zrobi na Ewelinie oszałamiające wrażenie. Będzie wniebowzięta gdy w 2723 odcinku "Barw szczęścia" to właśnie Patryk będzie ich opiekunem na wycieczce do pałacu i parku w Otwocku.

Zauroczona starszym nauczycielem 14-latka w 2723 odcinku "Barw szczęścia" zacznie podrywać Patryka na oczach kolegów z klasy. Ewie zwierzy się, że wcześniej czy później Jezierski będzie tylko jej. - Chętnie bym zamieszkała w takim pałacu z jakimś przystojniakiem... Takim, wiesz, prawdziwym mężczyzną - powie koleżance, nie spuszczając wzroku z Patryka.

Nieświadomy zagrożenia Patryk w 2723 odcinku "Barw szczęścia" utnie sobie z Eweliną pogawędkę, która da 14-latce nadzieję, że jest nią zainteresowany. - Ty pewnie chciałabyś być księżniczką? - zapyta uczennicę, gdy ta wspomni, że fascynują ją pałace i ich historia. - No pewnie. I szukam księcia - wypali Ewelina, a po chwili doda, że dla odpowiedniego mężczyzny byłaby bardzo fajną księżniczką...

- Bądź fajną sobą - nagle w 2723 odcinku "Barw szczęścia" Patryk ostudzi zapędy flirtującej 14-latki. - Staram się? Nie widać? - Ewelina jednak nie odpuści. Niestety jak podaje światseriali.interia.pl Patryk może nieco za bardzo zapędzić się w relacjach z Eweliną, popełnić błąd, który doprowadzi do tego, że nie tylko straci pracę nauczyciela w szkole, ale także może zostać oskarżony o molestowanie dziewczynek!

Barwy szczęścia. Agata przez Justina zupełnie straci głowę. Hubert nie uwierzy w cudowną przemianę
Najnowsze