Barwy szczęścia

Barwy szczęścia. Oliwka zdradzi Patryka z Kępskim?! W lecie Jezierski, a w zimie już Tomasz? Te ZDJĘCIA nie kłamią!

W "Barwach szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) po długich staraniach Patryka (Konrad Skolimowski) nareszcie zgodzi się zostać jego dziewczyną. Będą tak zakochani, że przestaną się z tym ukrywać, aż dojdzie do tego, że Agata (Natalia Zambrzycka) na ich widok oniemieje z wrażenia! Publiczne czułości Oliwki i Patryka w blasku słońca zobaczymy już w 2731 odcinku "Barw szczęścia", a tymczasem na ZDJĘCIACH z planu serialu widać ją w zimowej odsłonie w objęciach Kępskiego! Czy dojdzie do zdrady? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Oliwka zdradzi Patryka z Kępskim? Wystarczy kilka miesięcy - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! 

Patryk i Oliwka w "Barwach szczęścia" stworzą piękną i mocno zakochaną parę. Publicznie okazywane czułości spowodują szok u Agaty, która z rozpaczy wpadnie w toksyczny romans z Justinem (Jasper Sołtysiewicz). Jednak Jezierski nie będzie się niczym przejmował, tylko zauroczony od dawna śliczną manicurzystką stworzy jej "raj na ziemi". Czy nie będzie tego żałował?

Jak widać na nowych ZDJĘCIACH z planu "Barw szczęścia", gdzie powstają zimowe odcinki serialu Oliwka już tuli się do Kępskiego! Tomasz po powrocie do Polski zwrócił uwagę na piękną dziewczynę i jak widać nie odpuści. Czy Oliwka zdradzi Patryka, czy po prostu go zostawi dla bogatego Tomasza?

Niestety, pewne jest, że Patryk w "Barwach szczęścia" będzie się cieszył związkiem z Oliwką zaledwie kilka miesięcy. Na odpowiedź, jak dojdzie do jego rozstania z Olwiką będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2731: Agata oniemieje z wrażenia na widok Patryka całującego się z Oliwką! Tak zacznie się upadek Pyrki

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze