Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2717: Bożena po aresztowaniu Zaborskiego namówi Bruna na ucieczkę? Rafał będzie miał na nich haka - ZDJĘCIA

2022-12-19 9:01

W 2717 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) przekonają się, że aresztowany Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) wciąż im zagraża! By zaszkodzić Stańskim bezczelny przestępca podczas przesłuchania oskarży Bożenę o próbę zabójstwa. Zaraz potem ujawni, że jego wspólnik Bruno oddał swój jacht jako łapówkę. W obliczu kolejnych problemów w 2717 odcinku "Barw szczęścia" Bożena zacznie namawiać męża, żeby razem z synem Tadziem (Józio Trojanowski) uciekli na jakiś czas. Ale policjant Kodur (Oskar Stoczyński) na to nie pozwoli! Sprawdź, co się wydarzy i zobacz ZDJĘCIA 2717 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2717 - poniedziałek, 19.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Przesłuchanie Zaborskiego w 2717 odcinku "Barw szczęścia" pogrąży Bruna Stańskiego, który w przeszłości nie dział zgodnie z prawem. Po wybuchu afery z nielegalnym kasynem w hotelu, musiał się ratować łapówką, żeby szybko zamknąć sprawę, by w sądzie dawna recepcjonistka wzięła winę na siebie.

Bezwzględny Rafał składając zeznania przed Kodurem w 2717 odcinku "Barw szczęścia" zarzuci Stańskim, że to on jest ofiarą, bo to jego Bożena chciała zabić w parku. Potem ze szczegółami opowie, że kilka miesięcy wcześniej jego wspólnik oddał swój jacht jako łapówkę. - Sam na dno nie pójdę! Dopiszcie do tej listy oszukanie wymiaru sprawiedliwości i łapówkarstwo, w którym uczestniczył Bruno!

Po tych rewelacjach Zaborskiego w 2717 odcinku "Barw szczęścia" Kodur odwiedzi Stańskich, żeby Bruno przedstawił swoją wersję wydarzeń. - Wysunął także oskarżenia przeciwko panu - uprzedzi go, a Bruno zacznie się bronić, że w ówczesnej sytuacji nie miał wyjścia. - To ja byłem ofiarą! To ja byłem zagrożony!

Coraz bardziej przerażona Bożena w 2717 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie sposób, żeby ani policja, ani tym bardziej Zaborski nie zakłócali już ich spokoju. Podsunie Brunowi myśl o ucieczce. Zacznie namawiać męża, by po aresztowaniu Zaborskiego całą rodziną na jakiś czas wyjechali, uciekając od wszystkich problemów. Dla dobra rodziny, ich syna Tadzia.

- Kiedy patrzę na hotel mam złe skojarzenia. W domu człowiek powinien się czuć dobrze, bezpiecznie, a tam już się tak nie czuję. Ty też nie śpisz spokojnie. Budzisz się co chwilę w nocy - stwierdzi Bożena. Ale dla Bruna ucieczka nie będzie żadnym rozwiązaniem. Dlatego w 2717 odcinku "Barw szczęścia" złoży zeznania przed Kodurem, żeby zamknąć kryminalną przeszłość raz na zawsze.

Barwy szczęścia. Patryk pocałuje Oliwkę, a Agata będzie na to patrzeć! To się źle skończy! - ZDJĘCIA
Najnowsze