Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2713: Sabina znów zostanie matką! Po decyzji Kajtka zyska drugą córkę

2022-11-29 9:18

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 13.12.2022 o godzinie 20.10 w TVP2) Sabina (Barbara Jonak) tuż po powrocie z podróży poślubnej z Kazikiem (Grzegorz Mielczarek) z Singapuru po raz trzeci zostanie matką! Matka Kajtka (Jakub Dmochowski) zyska nową córkę, a głównym sprawcą powiększenia rodziny zostanie właśnie Cieślak. W 2713 odcinku „Barw szczęścia” związek Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtka dobiegnie definitywnego końca, ale Sabina nie pogodzi się z takim stanem rzeczy i zapewni Zbrowską, że zawsze będzie dla niej jak córka!

"Barwy szczęścia" odcinek 2713 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Sabina i Kazik wreszcie wrócą z bajecznej podróży poślubnej z Singapuru i bardzo szybko będą musieli wrócić do szarej rzeczywistości, w której górę wezmą problemy sercowe Kajtka. Przypomnijmy, że Cieślak również udał się do Azji, aby na spokojnie przemyśleć, czy chce dalej ratować swój związek z Oliwką, czy może powinien wybrać Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i trwać u boki kochanki. Tyle, że Kajtek podejmie decyzję nieco wcześniej i zjawi się w Polsce szybciej niż matka, którą postawi przed faktem dokonanym. W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Cieślak nie będzie ani z Oliwką, którą Sabina nieustannie widziała u boku syna i pomagała mu ją odzyskać ani z Lilly, która pod jego nieobecność zbliży się do Justina (Jasper Sołtysiewicz).

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Sabina dowie się, że Oliwka i Kajtek definitywnie się rozstali i ta wiadomość wcale jej nie ucieszy. Jak podaje swiatseriali.interia.pl to Zbrowska przekaże jej, że Cieślak nie chce już dłużej zawracać sobie głowy miłością i woli zostać sam, co bardzo rozczaruje Sabinę, która do końca będzie wierzyła, że jej syn jednak zawalczy o Oliwkę…

- Jest mi bardzo przykro, że podjął taką decyzję. Może to naiwne, ale miałam nadzieję, że się pogodzicie. Nawet nie wiesz, jak mocno trzymałam za was kciuki – wyzna Sabina.

- Wiem, ale... klamka zapadła - westchnie Oliwka.

W 2713 odcinku „Barw szczęścia” Sabina nie będzie mogła pogodzić się z decyzją Kajtka, bo Oliwka będzie znaczyła dla niej coś więcej niż tylko partnerka syna. Matka Cieślaka zapewni Zbrowską, że zawsze będzie mogła liczyć na jej pomoc i wsparcie, gdyż zawsze była i będzie dla niej jak córka.

- I możesz na mnie liczyć w każdej sytuacji. To co? Nie teściowa i synowa, ale przyjaciółki? – zaproponuje matka Kajtka.

- Dziękuję. Dziękuję ci za wszystko – przytuli się do niej Oliwka.

Propozycja Sabiny w 2713 odcinku „Barw szczęścia” bardzo poruszy Oliwkę, która przez wiele wspólnych lat z Kajtkiem również zdąży przyzwyczaić się do jego matki, niekiedy zastępującej jej własną. Przypomnijmy, że po odejściu ojca Zbrowskiej, to Cieślakowie otoczyli ją specjalną opieką i traktowali jak własną córkę, co w 2713 odcinku „Barw szczęścia” będzie miało swój ciąg dalszy nawet mimo rozstania Oliwki i Kajtka!

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany