Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2710: Modrzycki wykorzysta dramat Stańskich, żeby znów szantażować Łukasza – ZDJĘCIA

2022-12-07 15:44

W 2710 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 7.12.2022 o 20.10 w TVP2) Modrzycki (Piotr Ligenza) kolejny raz pokaże, że podąża po trupach do celu! Dziennikarz dowie się o wizji lokalnej policji z udziałem Bożeny (Marieta Żukowska) i zjawi się na miejscu, gdzie zacznie robić zdjęcia Stańskiej, a następnie napadnie na nią w hotelu. W 2710 odcinku „Barw szczęścia” Bożena nie zgodzi się na komentarz w sprawie zabójstwa Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), a Bruno (Lesław Żurek) wypędzi Błażeja z hotelu i zadzwoni z pretensjami do Łukasza (Michał Rolnicki). Oczywiście, Sadowski odbierze Modrzyckiemu temat, przez co Błażej znów zacznie szantażować Łukasza zdjęciami ze zdrady z Weroniką (Maria Świłpa)!

"Barwy szczęścia" odcinek 2710 - środa, 7.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2710 odcinku „Barw szczęścia” policja zorganizuje wizję lokalną z udziałem Bożeny, aby odwzorować scenę ataku Zaborskiego na Stańską. Żona Bruna opisze Kodurowi (Oskar Stoczyński) krok po kroku walkę z Zaborskim, a następnie jego upadek do rzeki, w której płetwonurkowie zaczną szukać ciała Rafała. Całe zdarzenie z ukrycia będzie obserwował również Modrzycki, który oczywiście zacznie wszystko dokumentować na swoim aparacie. Tuż po wizji lokalnej w 2710 odcinku „Barw szczęścia” Błażej zjawi się w hotelu Stańskich i poprosi Bożenę o komentarz w sprawie zabójstwa Zaborskiego, ale oczywiście Stańska nie zgodzi się na rozmowę tylko zadzwoni po męża, aby pozbył się natarczywego dziennikarza, który z każdą chwilą stanie się coraz bardziej agresywny!

W 2710 odcinku „Barw szczęścia” Bruno wyrzuci Modrzyckiego z hotelu i zadzwoni z pretensjami do Łukasza. Oczywiście, Sadowski uspokoi przyjaciela i zapewni go, że Błażej niczego nie napisze. Tuż po powrocie dziennikarza do redakcji „Szoku” Łukasz zaprosi do siebie Modrzyckiego nim jeszcze zdąży pochwalić się pozostałym kolegom swoim tematem, który Sadowski mu odbierze!

- Odbieram ci temat Stańskich – powie stanowczo Łukasz.

- Poskarżyli ci się? – zdenerwuje się Błażej.

- To miał być poważny temat a ty robisz z tego tanią sensację – przypomni mu.

- Chciałem zrobić poważny reportaż. Pojechałem do Stańskiej, ale odmówiła wywiadu – wyjaśni.

- Bo ich napadłeś. Sugerowałeś, że czyhali na życie Zaborskiego – zrelacjonuje, co Modrzycki tylko potwierdzi, dlatego Sadowski da mu jasno do zrozumienia, że nic nie napisze!

Wtedy w 2710 odcinku „Barw szczęścia” Modrzycki nie odpuści tematu Stańskich i spróbuje przekonać Sadowskiego do zmiany decyzji. Jednak Łukasz nie zrezygnuje z tego formatu tylko sam go przejmie, aby zrobić go na poważnie!

- Ej no Łukasz przecież to jest świetny temat. Mieliśmy już aferę hazardową, potem porwanie, napady z bronią w ręku, a teraz to podejrzenie zabójstwa. No nie możemy z tego zrezygnować – podejdzie go Modrzycki.

- Nie chce z tego rezygnować. Chce to zrobić poważnie – zapowie Sadowski.

Chwilę później w 2710 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz zda sobie sprawę, że faktycznie nie mogą odpuścić sobie tematu Stańskich i zadzwoni do Bruna, aby przekonać go do rozmowy, Oczywiście, Stański nie będzie chętny, jednak Sadowski przekona go, że prędzej czy później inne gazety o tym napiszą, a on może przedstawić ich punkt widzenia, na co Bruno ostatecznie przystanie i udzieli mu wywiadu. Jeszcze w 2710 odcinku „Barw szczęścia” Błażej usłyszy rozmowę Łukasza z Brunem i wpadnie w szał. Modrzycki oskarży Sadowskiego o kradzież tematu, a gdy dowie się, że nie będzie w nim żadnych sensacyjnych wątków, to znów wyciągnie swojego asa z rękawa w postaci zdjęć ze zdrady Łukasza z Weroniką, aby przekonać go do zmiany decyzji!   

- Każdy ma swoje tajemnice… ale prawda czasami wychodzi na jaw – wypali Modrzycki, po czym pokaże Łukaszowi zdjęcie w objęciach Weroniki.

- Będziesz mnie szantażował tym zdjęciem? – przerazi się Sadowski.

- Na kim ci bardziej zależy? Na znajomych czy na żonie? – spyta retorycznie.

Barwy szczęścia. Kasia załatwi Weronikę przy wszystkich! Żona Łukasza pokaże, kto jest górą
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze