Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2708: Dramat połączy Oliwkę i Karolinę! Tylko Zbrowska ucieszy się z jej powrotu

2022-12-05 13:09

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 6.12.2022 o 20.10 w TVP2) w hotelu Stańskich narodzi się nowa przyjaźń, a Karolina (Marta Dąbrowska) znajdzie sobie jedyną sojuszniczkę. Po całej aferze z Zaborskim (Wojciech Solarz), Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) zgodzili się na powrót kochanki Rafała, ale zrobili to bardzo niechętnie i tylko po to, aby mieć na niego oko. Jednak w 2708 odcinku "Barw szczęścia" Karolina zyska zwolenniczkę w postaci Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), z którą silnie połączą ją dramatyczne przeżycia. Zbrowska będzie jedyną osobą, która ucieszy się z powrotu recepcjonistki, będącej dla niej sporym wsparciem w najtrudniejszych chwilach!

"Barwy szczęścia" odcinek 2708 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" Karolina wreszcie poczuje się "chciana" w hotelu Stańskich, do którego wróci po całym skandalu z Zaborskim. Przypomnijmy, że Bruno chciał zwolnić recepcjonistkę, a prywatnie kochankę Rafała, gdy na jaw wyszło, że pomagała mu doprowadzić hotel do ruiny, przez co Stański był przekonany, że brała udział również w porwaniu Tadzia (Józio Trojanowski) i wyprowadzeniu pieniędzy z firmowego konta. Jednak Bożena uświadomiła go, że recepcjonistka nie miała o tym nawet pojęcia i nie zgodziła się jej zwolnić tylko dlatego, aby mieć Zaborskiego na oku, gdyż tylko z nią mógł kontaktować się Rafał po koszmarnym wypadku nad rzeką, z którego wyszedł cało. Stańscy nie podchodzili do powrotu Karoliny z entuzjazmem, jednak w 2708 odcinku "Barw szczęścia" recepcjonistka znajdzie sobie prawdziwą zwolenniczkę w hotelu!

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka wpadnie w szał, gdy dowie się o całonocnej imprezie Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i Justina (Jasper Sołtysiewicz), który jeszcze do niedawna do niej startował, a teraz przerzucił się na kochankę Kajtka (Jakub Dmochowski). Tym bardziej, że Skotnicki uświadomi ją, że Cieślak również zrobił mu z tego powodu aferę, co dodatkowo ją dobije, bo zrozumie, że Lilly odebrała jej nie tylko obecnego chłopaka, który wciąż coś do niej czuje, ale i byłego. W 2708 odcinku "Barw szczęścia" wzburzona Zbrowska już nie będzie w stanie pracować, a jej zły stan natychmiast wyłapie Karolina, która zaniepokoi się jej losem.

- Oliwia, wszystko w porządku? - zapyta Karolina.

- Faceci grają nie fair, a tak to wszystko w porządku - zwierzy się Oliwka.

Wtedy w 2708 odcinku "Barw szczęścia" nikt tak dobrze nie zrozumie Oliwki jak Karolina, mająca podobne doświadczenia z Rafałem, któremu wreszcie uwierzyła, że będą żyć jak normalna rodzina, ale kolejny raz się na tym przejechała...

- Widocznie obie źle trafiamy - skwituje recepcjonistka.

- Widzisz, a ja myślałam, że trafiłam świetnie - przyzna Zbrowska.

Wówczas w 2708 odcinku "Barw szczęścia" Karolina okaże Oliwcie wiele wsparcia, które Zbrowska bardzo doceni. Tylko ona szczerze ucieszy sie z powrotu recepcjonistki do hotelu Stańskich, co również i Karolinie nie pozostanie obojętne, bo w końcu zyska nie tylko jedyną zwolenniczkę, ale i przyjaciółkę!

- Tak jak ja, ale byłam głupia i ślepa. Nieważne, jakoś to się wszystko ułoży - uzna Karolina.

- No właśnie to się samo nic nie układa. Same musimy to zrobić. Dobrze, że wróciłaś - podsumuje Oliwka.

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze