Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2708: Kajtek oszaleje z zazdrości o Lilly! Oliwka zrozumie, że to koniec

2022-11-30 12:40

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 6.12.2022 o 20.10 w TVP2) Kajtek (Jakub Dmochowski) dowie się o wspólnej całonocnej imprezie Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i Justina (Jasper Sołtysiewicz) od Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i wpadnie w szał! Cieślak urządzi Skotnickiemu karczemną awanturę, po czym ostrzeże swoją byłą kochankę przed kochliwym Justinem, ale ona nic sobie z tego nie zrobi! W 2708 odcinku "Barw szczęścia" związek Lilly i Justina aż wyprowadzi Kajtka z równowagi, przez co Oliwka zrozumie, że ich związku już nie da się uratować, bo Cieślak wciąż nie może zapomnieć o swojej kochance!

"Barwy szczęścia" odcinek 2708 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek wciąż będzie zastanawiał się, czy powinien walczyć o Oliwkę, którą okłamywał i za plecami zdradzał z Lilly, czy może powinien skupić się na kochance, która również nie była mu obojętna. Zbrowska ciągle nie będzie mogła zapomnieć o Cieślaku, dla którego odrzuci względy Justina i Patryka (Konrad Skolimowski) i postanowi mu w wyborze. Oliwka poskarży się Kajtkowi na bliską zażyłość Lilly i Skotnickiego, których wbrew zapewnieniom Justina z pewnością łączy coś więcej niż tylko sprawy biznesowe. Szczególnie, że Justin zaprosi Lilly na całonocną imprezę, z której para wróci dopiero wczesnym rankiem i zacznie wymieniać uprzejmości w hotelu Stańskich i to na oczach Oliwki! W 2707 odcinku "Barw szczęścia" Zbrowska już dłużej tego nie zniesie i postanowi donieść Cieślakowi na rozrywkowe życie jego byłej kochanki, co będzie miało odwrotne skutki niż przewidzi Oliwka!

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek wpadnie w szał, gdy dowie się, że Justin znów uwodzi jego ukochaną! Przypomnijmy, że w przeszłości Skotnicki już odbił Cieślakowi Zbrowską, a tym razem za cel postawił sobie jego byłą kochankę. Kajtek nie odpuści tego przyjacielowi i natychmiast po donosie Oliwki skontaktuje się z Justinem i obrzuci go pretensjami. Oczywiście, Skotnicki nie będzie miał sobie nic do zarzucenia, a postawa Cieślaka bardzo go zdziwi, bo w końcu sam zabawił się uczuciami Lilly, z którą wpędził się w romans, zrobił jej nadzieję, a po wszystkim zostawił i wyjechał. Cieślak jednak nie odpuści i w 2708 odcinku "Barw szczęścia" zadzwoni również do Lilly, aby ostrzec ją przed kochliwym Justinem, który potrafi zmieniać dziewczyny jak rękawiczki. Tylko, że Azjatka nic sobie nie zrobi z "dobrych" rad Kajtka i tuż po skończonej rozmowie z byłym kochankiem, ponownie umówi się z Justinem, doprowadzając Cieślaka do szału!

Wówczas w 2708 odcinku "Barw szczęścia" dla Oliwki stanie się jasne, że uczucia Kajtka do Lilly są wciąż żywe, w związku z czym ich związek nie ma już żadnego sensu. W tym momencie Zbrowska straci już resztki nadziei i sama skontaktuje się z Kajtkiem, aby wykrzyczeć mu do słuchawki, że nie ma już u niej żadnych szans i nie chce go więcej widzieć! W 2708 odcinku "Barw szczęścia" plan Oliwki przyniesie odwrotny skutek do zamierzonego i zamiast zniechęcić Kajtka do Lilly pokaże, że Cieślak wciąż coś do niej czuje, bo bardzo zaboli Zbrowską. Do tego stopnia, że zdenerwowana Oliwka nie będzie już w stanie dłużej pracować i wyjdzie z pracy, doprowadzając do nieszczęśliwego wypadku...

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze