Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2708: Oliwka zakocha się w Kępskim od pierwszego wejrzenia! Biznesmen uratuje jej życie – ZDJĘCIA

2022-11-30 8:59

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" (emisja we wtorek 6.12.2022 o 20.10 w TVP2) Kajtek (Jakub Dmochowski) wpadnie w szał, gdy dowie się o spotkaniach Lilly (Mayu Gralińska Sakai) i Justina (Jasper Sołtysiewicz). Cieślak urządzi koszmarną awanturę, która już na zawsze przekreśli jego szanse u Oliwki (Wiktoria Gąsiewska), ale Zbrowska długo nie będzie po nim rozpaczać. W 2708 odcinku "Barw szczęścia" wzburzona Oliwka wpadnie na nowego gościa hotelu Stańskich, Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski) i doprowadzi do nieprzyjemnego wypadku! Na szczęście, biznesmen zachowa zimną krew i zachowa się jak prawdziwy mężczyzna, czym całkowicie oczaruje Oliwkę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2708 - wtorek, 6.12.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" Kajtek rozdmucha poważną aferę po tym, jak Oliwka poskarży mu się, że w ostatnim czasie Lilly bardzo zbliżyła się do Justina i to nie tylko w sprawach biznesowych. Cieślak odkryje w mediach społecznościowych, że jego była kochanka umawia się z jego przyjacielem na całonocne imprezy, co już wyprowadzi go z równowagi. Kajtek postanowi zrobić z tym porządek i urządzi oboju karczemną awanturę, która da Oliwce jasno do zrozumienia, że uczucia Cieślaka do Lilly ciągle nie wygasły, w związku z czym nie ma już czego szukać! W 2708 odcinku "Barw szczęścia" wzburzona Zbrowska wykrzyczy Cieślakowi, że już nie chce go znać, po czym cała w nerwach wpadnie w drzwiach na Kępskiego, doprowadzając do nieszczęśliwego wypadku!

W 2708 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje "Świat Seriali" Oliwka złamie paznokieć, ale Tomasz zachowa się jak przystało i od razu ruszy jej na pomoc! Zbrowska będzie oczarowana postawą Kępskiego, a nowy klient hotelu Stańskich od razu wpadnie jej w oko! Oliwka zakocha się w biznesmenie od pierwszego wejrzenia, ale wówczas jeszcze nie będzie świadoma, że jego serce jest już zajęte przez Iwonę (Izabela Zwierzyńska), a on po prostu zachowuje się wobec niej życzliwie. Tym bardziej, że w 2713 odcinku "Barw szczęścia" Zbrowska i Kępski ponownie się na siebie natkną i Tomasz znów zaproponuje uroczej kosmetyczce swoją pomoc, jak tylko zobaczy na jej twarzy smutek! Wówczas Oliwka zwierzy mu się ze swoich problemów i ponownie spotka się z dobrą radą, która od razu poprawi jej nastrój!

W 2713 odcinku "Barw szczęścia" Kępski spodoba się Oliwce jeszcze bardziej, a u jego boku Zbrowska w końcu odżyje! Oliwka na dobre zapomni o Kajtku i Justinie, którego również postanowi sobie definitywnie odpuścić po tym, jak zaczął startować do Lilly. W 2713 odcinku "Barw szczęścia" dla Oliwki będzie liczył się jedynie Tomasz, a z każdym kolejnym spotkaniem i jemu coraz trudniej będzie ukryć swoje zainteresowanie Zbrowską!

Barwy szczęścia. Oliwka dowie się co łączy Justina i Lilly. Odbije jej kolejnego faceta?
Najnowsze