Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2695: Śledztwo Bożeny po zabójstwie Zaborskiego. Tylko Karolina będzie wiedziała czy jakimś cudem przeżył

2022-11-10 20:23

W 2695 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) rozpocznie śledztwo w sprawie zabójstwa Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), bo zacznie wątpić w to, że naprawdę go zabiła! Wciąż bowiem nie odnajdzie się ciało Zaborskiego, policja będzie węszyć w sprawie zniknięcia lub ucieczki Zaborskiego. Do tego jego kochanka i wspólniczka Karolina (Marta Dąbrowska) obciąży go swoimi zeznaniami. Ale inspektor Kodur (Oskar Stoczyński) w 2695 odcinku "Barw szczęścia" do grona podejrzanych włączy też Stańskich. Nic dziwnego, że Bożena będzie musiała mieć pewność czy Rafał naprawdę zginął. Jedyną osobą, która może to wiedzieć będzie Karolina.

"Barwy szczęścia" odcinek 2695 - czwartek, 10.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Czy w 2695 odcinku "Barw szczęścia" Bożena znajdzie dowód na to, że Rafał Zaborski nie żyje, że zabiła go zrzucając z mostu do rzeki, gdy zaatakował ją w parku? Na miejscu zbrodni nie zostanie żaden ślad po zamordowanym Rafale. W pierwszej chwili Bożena odetchnie z ulgą,że dzięki temu policja nie połączy jej z tym zabójstwem. Uzna, że zwłoki Zaborskiego porwała rzeka, popłynęły gdzieś daleko z nurtem. Ale już w 2695 odcinku "Barw szczęścia" Stańską zacznie prześladować myśl, że Rafał cudem przeżył, że jakoś ocalał po upadku na kamienie i zwyczajnie gdzieś uciekł.

W hotelu Stańskich w 2695 odcinku "Barw szczęścia" znów pojawi się komisarz Kodur, który będzie prowadził śledztwo w sprawie zaginięcia Rafała, a także jego udziału w porwaniu Tadzia. Bo nie będzie już żadnych wątpliwości, że to właśnie on uprowadził syna Bożeny i Bruna, że dogadał się z biologiczną matką dziecka, narkomanką Adą (Kamila Janik), ale miał także drugiego wspólnika.

Policjant w 2695 odcinku "Barw szczęścia" zawiadomi Stańskich, że porywacz działający na zlecenie Zaborskiego zgodził się zeznawać. Śledczy wypyta go również o nagłe zniknięcie Rafała. Bo jedną z branych pod uwagę hipotez będzie taka, że Zaborski uciekł przed policją i gdzieś się ukrywa. Razem z nim znikną też pieniądze z okupu za Tadzia - 2 mln złotych!

- Analizujemy zeznania porywacza, wystąpiliśmy do operatora sieci o bilingi z numeru telefonu, z którego korzystał - usłyszą od Kodura, który będzie obserwował także Karolinę.

Bożena, by w 2695 odcinku "Barw szczęścia" przekonać się, czy jej największy wróg żyje, odwiedzi Karolinę. Urządzi jej przesłuchanie, czy Rafał kontaktował się z nią od dnia zaginięcia, od tego telefonu, w którym uprzedził kochankę, że muszą zwiewać skoro wyczyścił konto hotelu ze wszystkich pieniędzy. Karolina nie będzie miała jednak żadnych wiadomości od Rafała. Tak przynajmniej zapewni Bożenę, która w 2697 odcinku "Barw szczęścia" nie wytrzyma napięcia i powie Brunowi, że chyba zabiła Zaborskiego.

M jak miłość. Odmieniony Mateusz wróci do Grabiny! Nie poradzi sobie z traumą po rozwodzie z Lilką
Najnowsze