Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2695: Bożena przyzna się do zabójstwa Zaborskiego! Bruno nie pozwoli jej zgłosić się na policję

2022-10-20 22:37

W 2695 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) przerwie milczenie i powie głośno, że zabiła Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz). Jedyną osobą, której przyzna się do zamordowania Zaborskiego będzie Bruno (Lesław Żurek)! Policja zacznie poszukiwania zaginionego Rafała, który zniknie razem z pieniędzmi Stańskich oraz okupem porywacza Tadzia (Józio Trojanowski), wspólnika, z którym uprowadził syna Bożeny i Bruno. Główną podejrzaną w sprawie Zaborskiego w 2695 odcinku "Barw szczęścia" będzie Karolina (Marta Dąbrowska). Aż wreszcie Bożena wyjawi Brunowi, że to ona zabiła Rafała. Poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2695 - czwartek, 10.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Zabójstwo Zaborskiego aż do 2695 odcinka "Barw szczęścia" pozostanie tajemnicą Bożeny! Ale Stańska nie zdoła zapomnieć o tym, co zrobiła Rafałowi. W myślach wciąż będzie miała sceny jak Zaborski ją atakuje w parku, a ona w samoobronie uderza go w głowę, oślepia gazem pieprzowym i zrzuca z mostu do rzeki. Przez kilka dni policja nie będzie wiedziała co się stało z Zaborskim, który tuż przed śmiercią okradnie Stańskich i zniknie. Zaginięcie Rafała będzie mocno podejrzane.

Inspektor Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) z policji w 2695 odcinku "Barw szczęścia" ustali, że nie tylko po Zaborskim nie ma śladu. Przepadną też pieniądze Stańskich z firmowego konta, a także 2 mln złotych z okupu, którym miał się podzielić z porywaczem Tadzia, swoim wspólnikiem. Jak podaje światseriali.interia.pl w gronie podejrzanych policjanta w 2695 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie się Karolina, kochanka i wspólnika Rafała, która zawsze broniła go przed Stańskimi. Policja będzie obserwować Karolinę, licząc na to, że w końcu skontaktuje się z ukochanym.

Podczas rozmowy z Kodurem w 2695 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nie wytrzyma napięcia. Ucieknie, żeby inspektor nie odkrył, że była zamieszana w "zaginięcie" Zaborskiego. Dopiero przy mężu roztrzęsiona Stańska wyzna, że Karolina nie miała nic wspólnego ze zniknięciem Rafała.

- Ona nic nie zrobiła. To ja jestem winna. Ja chyba go zabiłam. Chyba zabiłam Rafała... - przyzna się Brunowi, który w 2695 odcinku "Barw szczęścia" przytuli żonę i nie pozwoli jej pójść na policję, żeby przyznać się do zabójstwa.

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Najnowsze