Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Bożena zabije Zaborskiego! Makabryczny finał ataku Rafała na Stańską. Nikt się o tym nie dowie?- ZDJĘCIA

2022-10-20 21:37

W 2693 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) zginie! To Bożena zabije największego wroga, porywacza Tadzia (Józio Trojanowski), gdy bezwzględny Zaborski postanowi ostatecznie załatwić Stańskich. Okradnie Bożenę i Bruna (Lesław Żurek) ze wszystkich pieniędzy, wyczyści do zera konto hotelu, a potem w 2693 odcinku "Barw szczęścia" zaczai się na nich w parku. Wyczeka moment aż Bożena zostanie sama, Bruno z Tadziem na chwilę ją zostawią. Zaborski rzuci się na Bożenę, ale ona okaże się silniejsza. Potężnym uderzeniem w głowę ogłuszy Rafała i zepchnie go z mostu. Po zabójstwie Zaborskiego nikomu o tym nie powie. Nawet mężowi. Zobacz ZDJĘCIA jak zginie Rafał w 2693 odcinku "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Śmierć Rafała Zaborskiego w 2693 odcinku "Barw szczęścia" pozwoli Bożenie i Brunowi raz na zawsze uwolnić się od wyrachowanego wspólnika, który zlecił porwanie ich syna Tadzia, żeby przejąć hotel Stańskich! Cały czas żerował na ich tragedii. Opracował nawet plan jak zniszczyć wszystko, co Bożena i Bruno z taką starannością budowali przez lata. Kiedy potwierdzi się, że to Zaborski stał za porwaniem Tadzia, że to on namówił biologiczną matkę chłopca, narkomankę Adę (Kamila Janik), żeby wzięła udział w uprowadzeniu dziecka, Bożena zacznie współpracować z policją, z komisarzem Kodurem (Oskar Stoczyński). Ostrożnie, żeby nie spłoszyć Zaborskiego.

Zaborski w 2693 odcinku "Barw szczęścia" okradnie Bożenę i Bruna

Dopiero w 2693 odcinku "Barw szczęścia" Bożena powie Brunowi, że Celina (Orina Krajewska) zdobyła dowód na to, że Rafał zlecił porwanie ich syna. Tymczasem, jak podaje światseriali.interia.pl Zaborski okradnie firmowe konto hotelu i zniknie! Jedyną osobą, z którą się skontaktuje będzie Karolina (Marta Dąbrowska), kochanka i recepcjonistka w hotelu. - Wrabiają mnie! Musimy znikać. Wiejemy! - zapowie Karolinie.

Zaborski będzie chciał zabić Bożenę w 2693 odcinku "Barw szczęścia"

Ale zanim Zaborski zniknie w 2693 odcinku "Barw szczęścia" będzie chciał rozprawić się z Bożeną. Dzięki jej zdjęciom z Brunem i Tadziem ze spaceru wrzuconych do internetu na profil społecznościowy, Rafał namierzy ich w parku. Wyczeka moment aż Bożena zostanie sama. Zakradnie się i zaatakuje Bożenę od tyłu. Spróbuje udusić swoją ofiarę, ale Stańska okaże się silniejsza od napastnika. - Nie doceniłem cię, ale już mi wszystko jedno! Urwę ci łeb! Chociaż tobie!

Odważna Bożena w 2693 odcinku "Barw szczęścia", która tylko wygląda na wątłą kobietę, a tak naprawdę ma w sobie wielką siłą, wyrwie się Zaborskiemu i psiknie mu gazem pieprzowym prosto w oczy. Potem uderzy Rafała w głowę, a gdy ten zachwieje się na nogach, przerzuci go przez barierkę mostu. Zaborski upadnie na kamienie w rzeczce pod mostem. Nie będzie dawał żadnego znaku życia, w 2693 odcinku "Barw szczęścia" zginie na miejscu.

Bożena po zabójstwie Zaborskiego w 2693 odcinku "Barw szczęścia" ukryje przed Brunem co zrobiła

Po zabójstwie Zaborskiego w 2693 odcinku "Barw szczęścia" Bożena nikomu nie powie, że pozbyła się Rafała. Nawet Brunowi. Wreszcie odetchnie z ulgą, że uwolniła swoją rodzinę od tak podłego człowieka. Nie wiadomo jednak czy nie będzie świadków morderstwa, czy nie pojawi się ktoś, kto zobaczy jak Bożena zabije Zaborskiego. Jeśli tak się stanie, to Stańska może trafić do więzienia na wiele lat.

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Najnowsze