Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2690: Bożena dostanie od Celiny dowód, że to Zaborski porwał Tadzia! Przebiegły Rafał i tak nie pójdzie siedzieć!

2022-10-16 19:57

W 2690 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Celina (Orina Krajewska) zdobędzie dowód, że to Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) stał za porwaniem Tadzia (Józio Trojanowski). Tajna agentka, która na zlecenie Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) szpieguje Zaborskiego wreszcie podsłucha rozmowę, z której będzie jasno wynikało, że to właśnie Rafał porwał syna Stańskich, że biologiczna matka Tadzia, narkomanka Ada (Kamila Janik) była tylko narzędziem w jego rękach. Dowód przeciwko Zaborskiemu w 2690 odcinku "Barw szczęścia" okaże się jednak niewystarczający, żeby wsadzić go do więzienia. To oznacza, że Rafał pozostanie bezkarny? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2690 - czwartek, 3.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Śledztwo Celiny w 2690 odcinku "Barw szczęścia" wreszcie przyniesie przełom w sprawie porwania Tadzia! To była tylko kwestia czasu aż Celina, która zaciągnęła Zaborskiego do łóżka w hotelu Stańskich i tak zdobyła dostęp do jego telefonu, by założyć w nim podsłuch, wreszcie znajdzie dowód przeciwko największemu wrogowi Bożeny i Bruna. Dzięki niej małżonkowie dowiedzieli się już w jaki sposób Zaborski chce pogrążyć ich hotel, doprowadzić biznes do bankructwa, żeby nie mieli z czego oddać mu pieniędzy za okup za porwanego Tadzia. Ale w 2690 odcinku "Barw szczęścia" tajna akcja Celiny doprowadzi ją do odkrycia prawdy w sprawie uprowadzenia syna Stańskich.

Dzięki podsłuchowi w telefonie Zaborskiego w 2690 odcinku "Barw szczęścia" Celina usłyszy rozmowę Rafała z mężczyzną, który na jego zlecenie porwał Tadzia. Był jego wspólnikiem i kierował narkomanką Adą, która ukrywała się z dzieckiem w domu pod Otwockiem. Oczywiście przestępca nie będzie miał pojęcia, że Celina cały czas go szpieguje i nagrywa rozmowy nie tylko w sprawie prowadzenia hotelu.

Agentka Stańskich w 2690 odcinku "Barw szczęścia" przekaże nagranie Bożenie, a ta, nie uprzedzając Bruna o niczym, zgłosi się na policję do komisarza Kodura (Oskar Stoczyński), który od początku prowadził śledztwo w sprawie porwania, ale nie znalazł nic na Zaborskiego, bo ten miał mocne alibi. Okaże się jednak, że dowód przeciwko Rafałowi to za mało. Kodur nie wykorzysta zapisu rozmowy Zaborskiego i wspólnika w porwaniu, bo zostało zdobyte w sposób nielegalny. Bożena z przerażeniem usłyszy w 2690 odcinku "Barw szczęścia", że Zaborski nie pójdzie siedzieć, że nie ma podstaw, by go zamknąć za kratkami.

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Najnowsze