Barwy szczęścia

Barwy szczęścia odcinek 2673: Celina przekaże Bożenie dowody przeciwko Zaborskiemu! Tak chciał ich pogrążyć

2022-10-10 9:03

W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Celina (Orina Krajewska) zdobędzie niezbite dowody na to, że Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) działa na szkodę Stańskich! Podsłuch w telefonie byłego wspólnika Bruna (Lesław Żurek) wykaże, że celowo odrzuca dochodowe oferty, aby nie przynosiły one zysków, a na dodatek bardzo dobrze się z tym kryje, gdyż Stańscy nawet nie mogą podejrzeć jego działań. W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Celina przekaże Bożenie (Marieta Żukowska) wszystko, co zgromadziła na Zaborskiego, a Bruno w końcu przejrzy działania byłego wspólnika!

"Barwy szczęścia" odcinek 2673 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2673 odcinku „Barw szczęścia” śledztwo Celiny dobiegnie końca, a wynajęta agentka przekaże Bożenie niezbite dowody na to, że Zaborski chce ich pogrążyć! Przypomnijmy, że Stańscy wynajęli Brońską, aby znalazła haki na Rafała, gdyż podejrzewali, że działa on na ich niekorzyść, ale nie mieli na to żadnych dowodów, bo bardzo dobrze się ze wszystkim krył. Na szczęście, misja Celiny zakończyła się powodzeniem, gdyż Brońskiej udało się podłożyć podsłuch i wgrać aplikację śledzącą do telefonu Zaborskiego, dzięki czemu dowiedziała się, w jaki sposób Rafał działa na szkodę hotelu Stańskich i nie zostawia po sobie śladów! W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Celina spotka się z Bożeną, aby przekazać jej wszystkie dowody, jakie zgromadziła przeciwko Zaborskiemu!

W 2673 odcinku „Barw szczęścia” Celina potwierdzi Bożenie, że ich podejrzenia wobec Zaborskiego były słuszne i były wspólnik Bruna faktycznie działa na ich niekorzyść. Odkrycie Brońskiej tak bardzo nie zdziwi Stańskiej, jak sposób, w którym za ich plecami doprawiał im rogi!

- Miałaś rację, Zaborski próbuje wam zaszkodzić – przyzna Celina.

- Jak? – dopyta Bożena.

- Z premedytacją utrzymuje niski poziom rezerwacji. Odrzuca wszystkie dobre oferty tak, żeby nie przynosiły dochodów – wyjaśni.

- Jak on to robi? Przecież mamy dostęp do maili hotelowych – zauważy Stańska.

- Rafał nie używa maili. Wszystko załatwia przez telefon – potwierdzi jej.

- Ale to jest menda – skwituje.

- Gdyby nie podsłuch, nie miałybyśmy o tym pojęcia – uzna Brońska, po czym przekaże jej słuchawkę.

Wtedy w 2673 odcinku „Barw szczęścia” Celina puści Bożenie jedną z rozmów Rafała z Lilly (Mayu Gralińska Sakai), która chciała zarezerwować nocleg w ich hotelu dla dużej grupy chińskich biznesmenów, ale spotkała się z odmową Zaborskiego, który uznał, że nie pasują oni do profilu placówki! Stańska aż nie będzie mogła w to uwierzyć…

- Tak, dzień dobry, dziękuję, że pani dzwoni, ale wie pani co, to chyba będzie problem, bo my jesteśmy rodzinnym hotelem i nie nastawiamy się na noclegi pracownicze. To chyba wie pani, nie jest nasz target – odsłucha Bożena.

Jeszcze w 2673 odcinku „Barw szczęścia” Bruno odnajdzie maila od Lilly na firmowej skrzynce hotelu, ale faktycznie nie będzie przy nim żadnej odpowiedzi, czym potwierdzi się odkrycie Celiny. Wówczas dla Stańskich stanie się jasne, że Rafał celowo odrzuca dobrze prosperujące rezerwacje, aby pozbawić ich zysku, a tym samym pieniędzy, które muszą mu oddać! Zaborski będzie miał w tym tylko jeden cel – ostatecznie załatwić Stańskich!

- Tu jest mail z chińskiego banku w sprawie oferty rezerwacji kilkunastu miejsc dla ich delegacji, ale nie ma odpowiedzi Rafała – stwierdzi Bruno.

- Wiem, bo zadzwonił tam i wszystko odwołał – przyzna Bożena.

- Celina to nagrała? Przecież kilkanaście rezerwacji miesięcznie to jest kupa kasy – uzna.

- No to jest jedna sytuacja, o której wiemy. Ile wydarzyło się takich przedtem nim Celina założyła podsłuch? – zmartwi się w 2673 odcinku „Barw szczęścia”.

- On nam z torbami puści. Jak nie będziemy mieli przypływu gotówki, to nie spłacimy tej pożyczki – zauważy Stański.

- Właśnie o to mu chodzi – potwierdzi.  

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze