Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Karolina przed śmiercią Zaborskiego nie zgodzi się na ucieczkę! Przejdzie na stronę Stańskich

2022-11-09 8:44

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 8.11.2022 o 20.10 w TVP2) Zaborski (Wojciech Solarz) okradnie Stańskich, wyczyści firmowe konto do zera i przepadnie jak kamień w wodę! Rafał nie będzie odbierał telefonów ani od Bruna (Lesław Żurek) ani od Karoliny (Marta Dąbrowska), ale w końcu zjawi się w hotelu po swoją kochankę. W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Zaborski namówi Karolinę do wspólnej ucieczki przed Stańskimi, ale recepcjonistka się na to nie zgodzi! Karolina będzie miała już dość intryg Rafała i zostawi go na lodzie na chwilę przed śmiercią…

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Zaborski będzie miał pewność, że Stańscy przejrzeli jego zamiary i postanowi uciec, co zaleci również porywaczowi Tadzia (Józio Trojanowski). Po słowach Bruna, Rafał domyśli się, że wspólnie z Karoliną byli podsłuchiwani, a za wszystkim stała Bożena (Marieta Żukowska), którą dzień wcześniej zaatakuje w hotelu. W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Zaborski postanowi ostatecznie załatwić Stańskich i wykradnie z firmowego konta wszystkie pieniądze, po czym ślad po nim zaginie. O kradzieży natychmiast dowie się Bruno, który postanowi skontaktować się z Rafałem, ale bezskutecznie, dlatego poprosi o pomoc Karolinę! Stański lojalnie ostrzeże ją, że jeżeli Zaborski się nie znajdzie, to zadzwoni na policję!

Chwilę później w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Karolina również spróbuje skontaktować się z Rafałem, ale nie będzie takiej potrzeby, gdyż jej kochanek już zdąży wrócić do hotelu. Zaborski zaciągnie recepcjonistkę w ustronne miejsce i zacznie namawiać ją do ucieczki pod pretekstem, że Stańscy chcą go zniszczyć!

- Karolina, nie dzwoń do mnie! Chodź! – krzyknie zza ściany.

- Rafał, Jezu, gdzie ty byłeś? Co ty w ogóle wyprawiasz? – spyta przerażona.

- Potem ci opowiem. Chodź, zbieraj się – popędzi ją Rafał.

- Jak to? Stańscy cię szukają – dopyta jeszcze bardziej przestraszona.

- Nie, Stańscy chcą mnie zniszczyć, rozumiesz? – stwierdzi.

Karolina w 2693 odcinku „Barw szczęścia” nie uwierzy w tłumaczenia Rafała i również oskarży go o kradzież firmowych pieniędzy. Oczywiście, Zaborski do niczego się nie przyzna tylko po raz kolejny spróbuje przekonać kochankę, aby wspólnie z Dobromirem uciekli stąd jak najdalej, ale spotka się ze sprzeciwem!

- Podobno wyprowadziłeś całą kasę z konta hotelowego – zarzuci mu.

- Nie, wrabiają mnie. Chodź, znikamy stąd – rzuci Rafał.

- Zostaw, jakie znikamy. Dokąd? – dopyta.

- Błagam, nie utrudniaj mi teraz. Bierzemy Dobromira i wiejemy stąd, okej? – powie na odczepne.

Wówczas w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Karolina zdobędzie pewność, że Rafał faktycznie ma coś za uszami! Kochanka Zaborskiego będzie miała już serdecznie dość jego przekrętów i zdecyduje się go zostawić na chwilę przed śmiercią!

- Nigdzie z tobą nie jadę! Co ty znowu zrobiłeś? – krzyknie oburzona.

- Nic nie zrobiłem, nie ma czasu. Chodź! – Rafał tak łatwo się nie podda.

- Zostaw mnie! Mam tego dosyć, obiecywałeś, że będzie inaczej – wyrzuci mu.

- Kurczę, nie tak to miało wyglądać, Karolina. Nie tak to miało wyglądać – powie na do widzenia, po czym ucieknie z hotelu sam!

Jeszcze w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Karolina skontaktuje się z matką, aby pod żadnym pozorem nie wpuszczała Rafała do domu, a tym bardziej nie oddawała mu Dobromira! Recepcjonistka nie będzie chciała mieć z Zaborskim już więcej nic wspólnego i wystawi go w najgorszym momencie…

- Mamo, nie wpuszczaj Rafała do domu i nie oddawaj mu Dobromira! Nie wpuszczaj go do domu! Mamo za żadne skarby nie wpuszczaj Rafała domu, ja jadę. Rozumiesz?! – wykrzyczy do słuchawki.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze