Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2692: Bruno oskarży Zaborskiego, że niszczy hotel! Tak domyśli się, że go podsłuchują - ZDJĘCIA

2022-11-05 21:48

W 2692 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) nie wytrzyma dłużej, że Rafał Zaborski (Wojciech Solarz) doprowadza jego hotel do ruiny! Największy wróg Stańskich z szyderczym uśmieszkiem na ustach nadal będzie realizował plan zniszczenia wszystkiego, co Bruno i Bożena (Marieta Żukowska) budowali przed lata. Podczas kolejnej konfrontacji w 2692 odcinku "Barw szczęścia" Bruno powie o kilka słów za dużo - oskarży Zaborskiego, że hotel traci klientów i nie przynosi zysków. W końcu Rafał zacznie podejrzewać, że Bruno podsłuchuje jego rozmowy przez telefon i wie o anulowanych rezerwacjach! Opracuje kolejny krok, żeby przechytrzyć Stańskich! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 2692 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2692 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Konfrontacja Bruna z Zaborskim w 2692 odcinku "Barw szczęścia" doprowadzi do tego, że przebiegły, nieobliczalny Rafał domyśli się, że jest na podsłuchu, że Stańscy wiedzą jak pozbywa się gości z hotelu, nie zarabia na klientach, żeby właściciele stracili wszystko. Pod wpływem emocji Bruno otwarcie oskarży wspólnika o działanie na szkodę firmy.

Ostre starcie Bruna z Zaborskim w 2692 odcinku "Barw szczęścia"

Co prawda w 2692 odcinku "Barw szczęścia" nie wygada się wprost w sprawie podsłuchu, który tajna agentka Celina (Orina Krajewska) założyła w jego telefonie, ale Rafał odkryje, że coś jest nie tak, że "przyjaciel" zbyt wiele wie i jego ciemnych interesach. - Niszczysz mój biznes! - krzyknie wściekły Stański, bo nie zniesie, że Zaborski śmieje mu się w twarz.

- Tak się składa, że to teraz jest także mój hotel i po prostu dbam o niego! - Rafał zacznie się bezczelnie bronić, ale w 2692 odcinku "Barw szczęścia" Bruno nie uwierzy w takie "tłumaczenia". - Dbasz? Tylko odkąd tutaj jesteś nie mamy żadnych zysków...

- Nie mamy żadnych zysków, dlatego, że wokół hotelu dzieją się dziwne rzeczy! I ludzie po prostu odwołują rezerwacje. Ja nie mam z tym absolutnie nic wspólnego!

- Sabotujesz nasz!

- Dlaczego miałbym to robić?

- Dlaczego?! Żeby zniszczyć ten hotel, żebyśmy nie mieli z czego spłacić pożyczek zaciągniętych na ten hotel! Żebyśmy nie mieli żadnych nie mieli żadnych przychodów generowanych przez ten hotel! Żeby wierzyciele mogli przejąć ten hotel, a ty będziesz zażądzał w ich imieniu!

- Ale wymyśliłeś, Sherlocku! Tak, masz rację. Chciałbym zarządzać tym hotelem jako właściciel! Tylko ta historyjka, którą teraz wymyśliłeś jest absolutnie nieprawdziwa!

- Wiesz co, znajdź sobie dobrego adwokata. Podam cię do sądu za działanie na szkodę firmy!

- Uratowałem ci syna, Bruno! I należą mi się podziękowania, nie groźby! - Zaborski w 2692 odcinku "Barw szczęścia" wypomni Stańskiego, że "dzięki" jego pieniądzom na okup odzyskali z Bożenę porwanego Tadzia (Józio Trojanowski). Ale przecież to on stał za porwaniem ich syna! 

Karolina zacznie się bać Zaborskiego w 2692 odcinku "Barw szczęścia"

Karolina, kochanka i wspólniczka Rafała, w 2692 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje przywołać go do porządku, żeby Zaborski się opamiętał. - Nie możesz tak rozmawiać ze Stańskim...

- Jestem u siebie, wszystko mogę! - odpowie kpiąco Rafał, lecz w 2692 odcinku "Barw szczęścia" Karolina zacznie się bać,że straci pracę. - Dopóki ja tu jestem, nic ci nie grozi. Jestem udziałowcem w 50-ciu procentach, więc Bruno nie może cię tak po prostu zwolnić!

- Stresuje mnie ta twoja zabawa...

- Niepotrzebnie. Mnie bardziej stresuje skąd Bruno wie o anulowanych rezerwacjach...

- Zajrzał do systemu, zobaczył, że zniknęły... - wyjaśni Karolina. Podejrzliwy Zaborski w 2692 odcinku "Barw szczęścia" zacznie szperać w telefonie kochanki, coraz bardziej pewny, że on i jego wspólniczka są na podsłuchu. W tym czasie Bożena poprosi Celinę, żeby usunęła podsłuchy z telefonów Rafała i Karoliny, bo Bruno niechcący mógł ich wydać.

Zaborski dopadnie Bożenę w 2692 odcinku "Barw szczęścia"

Nie zdąży, bo Zaborski w 2692 odcinku "Barw szczęścia" dopadnie Bożenę w hotelu i ostrzeże ją, żeby nie zostawiała Tadzia samego, bez opieki. - Licho nie śpi... - powie "troskliwie". - To jest groźba? - zapyta wprost. - Nie Bożenka, głupi żart... - odpowie Rafał. - Bardzo głupi żart!

- Tak, wiesz co zastanawiam się skąd wiedzieliście z Brunem o anulowanych rezerwacjach. W jednej chwili Bożena w 2692 odcinku "Barw szczęścia" znajdzie wytłumaczenie, że Bruno ma wgląd do systemu hotelowego. - Bzdura! Nie wszystko tam jest - zdradzi Rafał, który niebezpiecznie zbliży się do Bożeny, odgarniając jej włosy. - Nie wiem o co ci chodzi! I nie dotykaj mnie! Zrozumiałeś?! - uprzedzi go Stańska.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze