M jak miłość

Barwy szczęścia, odcinek 2692: Zaborski zacznie szukać podsłuchu u Bożeny! Będzie pewny, że to jej sprawka – ZDJĘCIA

2022-11-07 13:23

W 2692 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w poniedziałek 7.11.2022 o 20.10 w TVP2) Bruno (Lesław Żurek) już dłużej nie wytrzyma, że Rafał (Wojciech Solarz) doprowadza jego hotel do ruiny i w emocjach powie o kilka słów za dużo! Stański zarzuci mu, że wie o odwoływanych rezerwacjach, w związku z czym Zaborski od razu domyśli się, że wspólnik go podsłuchuje, gdyż nie wszystko będzie można znaleźć w systemie hotelowym. W 2692 odcinku „Barw szczęścia” Rafał będzie pewny, że to Bożena (Marieta Żukowska) stoi za podsłuchem i od razu zacznie go u niej szukać! Zaborski zaatakuje Stańską w hotelu i nie odpuści, póki nie znajdzie tego, czego szuka! Zobaczcie to koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2692 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2692 odcinku „Barw szczęścia” Bruno wpadnie w szał, gdy odkryje, że kolejni goście anulowali swoje rezerwacje. Stański nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że Zaborski chce zniszczyć nie tylko ich, ale i hotel, który próbuje doprowadzić do ruiny tylko po to, aby na końcu samemu go przejąć. Bruno już dłużej nie wytrzyma widoku radosnego Rafała i otwarcie zarzuci mu, że działa na szkodę hotelu! Oczywiście, Zaborski zacznie się głupkowato tłumaczyć, czym już wyprowadzi Stańskiego z równowagi, przez co powie o kilka słów za dużo. Co prawda, nie zdradzi tajnego planu Celiny (Orina Krajewska), ale wygarnie wspólnikowi, że wie o odwołanych rezerwacjach, co w 2692 odcinku „Barw szczęścia” da Zaborskiemu pewność, że jest u Stańskich na podsłuchu!

W 2692 odcinku „Barw szczęścia” Rafał natychmiast przeszuka telefon Karoliny i ostrzeże kochankę przed Stańskimi. Recepcjonistka spróbuje uspokoić go, że Bożena i Bruno z pewnością wiedzą o odwołanych rezerwacjach z systemu hotelowego, ale to nie uspokoi Zaborskiego, bo przecież wiele rezerwacji umawiał i odwoływał wyłącznie telefonicznie! W tym samym czasie w 2692 odcinku „Barw szczęścia” Bożena spotka się z Celiną i poprosi ją, aby zdjęła podsłuchy z telefonów Rafała i Karoliny, ale Zaborski już będzie pewny, że jest podsłuchiwany, a za wszystkim stoi Bożena, z którą natychmiast postanowi się rozmówić.

W 2692 odcinku „Barw szczęścia” Rafał spróbuje podejść Bożenę, aby dowiedzieć się, skąd wiedzą z Brunem o odwołanych rezerwacjach. Oczywiście, Stańska ich nie wyda, a jedynie potwierdzi wersję Karoliny, czym już wyprowadzi Zaborskiego z równowagi! Rafał nie będzie miał żadnych wątpliwości, że Bożena kłamie i sam siłą zacznie szukać u niej podsłuchu!  

- Wiesz co, zastanawiam się skąd wiedzieliście z Brunem o anulowanych rezerwacjach... – zapyta Rafał.

- Z systemu hotelowego. Bruno to kontroluje – oznajmi Bożena.

- Bzdura, nie wszystko tam jest! – przyzna Zaborski, po czym odgarnie włosy Stańskiej, szukając w jej uszach podsłuchu!

Bożena w 2692 odcinku „Barw szczęścia” nie pozwoli się dotykać porywaczowi Tadzia (Józio Trojanowski) i natychmiast zabierze jego rękę! Stańska każe mu trzymać się od niej z daleka i jeszcze raz potwierdzi swoją wersję, ale Zaborski i tak jej w to nie uwierzy!  

- Nie wiem, o co ci chodzi i nie dotykaj mnie! Zrozumiałeś? – zarządzi stanowczo Stańska.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze