Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2693: Jeden ruch Bożeny rozwścieczy Zaborskiego! To dlatego zaatakuje ją na moście

2022-11-08 14:00

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 8.11.2022 o 20.10 w TVP2) Zaborski (Wojciech Solarz) zrozumie, że to jego koniec! Rafał odkryje, że Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) podsłuchiwali jego rozmowy, przez co wiedzą o jego przekrętach w hotelu i maja przeciwko niemu mocne dowody. W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Rafał okradnie Stańskich i przepadnie jak kamień w wodę, ale przez jeden ruch Bożeny zdecyduje się wrócić! To wzbudzi w Zaborskim taką pełnię nienawiści, że będzie gotowy zabić Stańską! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2693 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Rafał będzie wiedział, że jego koniec zbliża się nieubłagalnie! Rozmowa z Brunem uświadomi go, że Stańscy już wiedzą o odwoływanych rezerwacjach w hotelu, które miały doprowadzić placówkę do bankructwa i przejęcia go przez wierzycieli, w imieniu których wyłącznie on zarządzałby hotelem. Rafał będzie przekonany, że Bożena i Bruno musieli założyć mu i Karolinie (Marta Dąbrowska) podsłuch, gdyż w inny sposób nie dowiedzieliby się o jego planie. To sprawi, że w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Zaborski posunie się do ostateczności i postanowi zniknąć, ale nim do tego dojdzie to wyczyści firmowe konto Stańskich do zera!

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” ślad po Rafale zaginie i nawet Karolina nie będzie wiedziała, gdzie ukrywa się jej kochanek. Jednak Zaborski niespodziewanie wróci do hotelu, aby przekonać recepcjonistkę do wspólnej ucieczki z synem Dobromirem z daleka od Stańskich, którzy w jego mniemaniu będą wrabiać go w kolejne machlojki, ale tym razem mu się to nie uda! Karolina nie zgodzi się na wspólną ucieczką i zostawi Rafała na lodzie w najgorszym momencie. W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Zaborski postanowi uciec sam, ale jeden ruch Bożeny sprawi, że zmieni swoje plany, a nawet będzie gotowy ją zabić!

W 2693 odcinku „Barw szczęścia” Bożena i Bruno mimo zniknięcia Rafała z ich pieniędzmi spróbują normalnie żyć. Stańscy wybiorą się na wspólny spacer z Tadziem (Józio Trojanowski), który Bożena postanowi uwiecznić wspólną fotografią.

- Poczekajcie, zróbmy sobie tu zdjęcie. Tu jest bardzo pięknie – zaproponuje Bożena, po czym wyjmie telefon i doda - Uśmiechy, super!

Chwilę później w 2693 odcinku „Barw szczęścia” Bożena pochwali się rodzinnym zdjęciem w mediach społecznościowych, a jej nowy post natychmiast dostrzeże Rafał, który aż zagotuje się ze złości. Zaborski nie będzie mógł patrzeć na szczęście Stańskich w momencie, gdy akurat jego rodzina się rozsypała, a kochanka postanowiła go zostawić i odseparować od dziecka. Wówczas zdesperowanemu Rafałowi będzie już wszystko jedno i postanowi zemścić się Bożenie! Zaborski ruszy w kierunku parku i zaczai się na Stańską na moście, gdzie zajdzie ją od tyłu i brutalnie zaatakuje!

- Nie doceniłem cię, ale jest mi wszystko jedno, wiesz? Urwę ci łeb! Chociaż tobie! Dopadnę was w końcu! Nigdy w życiu nie będziecie mieć ze mną spokoju! – zagrozi jej.

Barwy szczęścia ZWIASTUN. Celina dopadnie Zaborskiego z porywaczem Tadzia! To będzie koniec Rafała
Najnowsze