Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2681: Powrót Rymana przerazi Michalinę. Natalia wybroni okrutnego reżysera zboczeńca? - ZDJĘCIA

2022-10-10 11:21

W 2681 odcinku "Barw szczęścia" Ryman (Filip Wałcerz) znów zacznie kombinować! Podły reżyser, który molestował młode dziewczyny, stanie się zagrożeniem dla Michaliny (Anna Pentz) i jej matki Olgi (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska). Chociaż niebawem w "Barwach szczęścia" odbędzie się rozprawa sądowa mężczyzny, to on tak łatwo się nie podda. Ryman zwróci się o pomoc do prawniczki Natalii (Maria Dejmek), by ta wyciągnęła go z kłopotów. Michalina i Olga szybko zobaczą, że cwany reżyser wcale się nie zmienił, a jeśli już, to na gorsze!

"Barwy szczęścia" odcinek 2681 - czwartek, 20.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2681 odcinku "Barw szczęścia" Ryman nie odpuści i znów namiesza w życiu Michaliny. Reżyser miał zniknąć z Warszawy po skandalu jaki wydarzył się przy powstawaniu poprzedniej sztuki w teatrze Olgi. Mężczyzna wykorzystywał swoją pozycję i molestował młode aktorki. Michalina nie mogła patrzeć na to, co wyprawia zboczeniec i razem z Witkiem (Witold Sosulski) nagrali z ukrycia działania reżysera. Olga pomogła córce w pozbyciu się Rymana, ale on się odgrażał, że jeszcze go popamiętają. W 2681 odcinku "Barw szczęścia" spełni swą obietnicę, bo pozwoli sobie wtargnąć do domu Marka (Marcin Perchuć), by dorwać dziewczynę. Złoty i Olga wściekną się, że znów próbuje namieszać!

Ryman znajdzie sojuszników. Poprosi o pomoc Natalię! 

W 2681 odcinku "Barw szczęścia" Malwina (Joanna Gleń) ostrzeże Natalię, że reprezentowanie Rymana w sądzie niesie za sobą duże ryzyko. Prawniczka będzie jednak żądna przygód zawodowych po mastektomii, której podjęła się, by uniknąć nowotworu piersi. Ostatecznie Natalia podejmie się obrony Rymana, który znów dostanie pracę w Warszawie, co rozwścieczy Olgę. Pójdzie nawet do nowego miejsca pracy mężczyzny, by poinformować jego przełożonych, z kim mają do czynienia. To nie przyniesie jednak pożądanych skutków, a Ryman będzie stawał się coraz pewniejszy siebie. Michalina znów zacznie się obawiać reżysera, a Olga i Złoty wyczują, że nadchodzą kłopoty. Co ciekawe, kiedy ruszy sprawa Rymana, Natalia wpadnie w wir pracy, bo okaże się, że strona przeciwna reprezentowana jest przez nikogo innego, tylko Klemensa (Sebastian Perdek)! Prawnicy znów staną do walki, a Ryman będzie mógł liczyć na porządną linię obrony ze strony Zwoleńskiej. Czy to oznacza, że Michalina znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie? Wiele na to wskazuje. 

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze