Barwy szczęścia po wakacjach. Klemens i zboczeniec Ryman połączą siły! Prawnik uratuje wroga Michaliny od więzienia i się zacznie?

i

Autor: Instagram Barwy szczęścia po wakacjach. Klemens i zboczeniec Ryman połączą siły! Prawnik uratuje wroga Michaliny od więzienia i się zacznie?

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Klemens i zboczeniec Ryman połączą siły! Prawnik uratuje wroga Michaliny od więzienia i się zacznie?

2022-08-19 11:43

To będzie połączenie wybuchowe w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2022! Klemens (Sebastian Perdek) i Ryman (Filip Wałcerz) zaczną współpracować, a to może przynieść kiepskie skutki. Zboczeniec, który molestował aktorki i narobił kłopotów Michalinie (Anna Pentz) będzie się bronił przed zarzutami. Wygląda na to, że przebiegły prawnik, konkurent Natalii (Maria Dejmek) pomoże mężczyźnie w oczyszczeniu się z zarzutów! W "Barwach szczęścia" po wakacjach okaże się, że Ryman nadal może wykorzystywać młode dziewczyny i nic mu za to nie grozi? Sprawdź, co już wiadomo.

Obrzydliwe zachowanie Rymana ujdzie mu na sucho i zemści się na Michalinie w "Barwach szczęścia" po wakacjach?

To będzie mieszanka wybuchowa. Ryman w poprzednich odcinkach "Barw szczęścia" pokazał się z najgorszej strony. To on siał spustoszenie w teatrze, gdzie udzielała się Michalina. Zboczeiec wykorzystywał swoją pozycję i przekraczał granice. Najbardziej oberwała niewinna Asia (Katarzyna Pilewska), koleżanka Michaliny z teatru, która nie wiedziała jak reagować na haniebne zachowanie reżysera. Olga (Dorota Łukasiewicz-Kwietniewska) myślała, że ma wszystko pod kontrolą, Michalina spełnia się jako początkująca aktorka, a inne dziewczyny są zachwycone pracą przy sztuce. Prawda była jednak taka, że podły Ryman siał zgorszenie i pozwalał sobie na stanowczo zbyt wiele. Pewnego razu Michalina i Witek (Witold Sosulski) nagrali reżysera z ukrycia i zdobyli dowód na jego obrzydliwe czyny. Ryman został zgarnięty przez funkcjonariuszy i odgrażał się, że dorwie Olgę, Michalinę i Witka.

Przeczytaj: Na dobre i na złe po wakacjach. Upojna noc Hani i Michała w 851 odcinku fatalnie się skończy - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Barwy szczęścia ZWIASTUN odcinka 2649 po wakacjach. Ostra walka Justina i Patryka o Oliwkę! Borys namówi Aldonę na dziecko

Ryman i Klemens połączą siły w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej

Wygląda na to, że Ryman ma dużą szansę na oczyszczenie się z zarzutów, chociaż te są prawdziwe. Pomoże mu w tym Klemens, konkurent Natalii, który często staje naprzeciw jej na sali sądowej. - Taka sytuacja 😳 To nie jedyni bohaterowie, których drogi przetną się niespodziewanie w nowym sezonie! - widnieje podpis zdjęcia Rymana i Klemensa na profilu "Barw szczęścia" na Instagramie. 

Oznacza to, że panowie uknują spisek i będą działać w sprawie oskarżeń wiszących na Rymanie. Klemens już nie raz udowodnił, że potrafi być bardzo przebiegły i skuteczny. To on wybroni reżysera, który zacznie się mścić na Michalinie? Z perspektywy Rymana to właśnie dziewczyna Witka oraz jej matka Olga spowodowały, że jego kariera legła w gruzach. Idąc takim tokiem myślenia Rymana, na pewno będzie chciał się na nich zemścić. Wiele wskazuje na to, że Klemens pomoże zboczeńcowi wywinąć się od odpowiedzialności.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zatrzyma Oliwkę na dziecko w 2650 odcinku! Zbrowska nie będzie w stanie odmówić – ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze