Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2680: Chowański zamieszka u Basi, bo straci wszystko! Będzie knuł, żeby nikt nie poznał całej prawdy o jego bankructwie - ZDJĘCIA

2022-10-04 17:05

W 2680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Artur Chowański (Jacek Rozenek) i Basia (Sławomira Łozińska). Samotny wdowiec skorzysta z propozycji równie osamotniej Grzelakowej, która po śmierci męża Zenka (śp. Jan Pęczek), wyjeździe wnuka Jasia i syna Adama (Bartosz Porczyk) spróbuje jakoś wypełnić pustkę w swoim domu! Ale za przeprowadzką Chowańskiego do Basi w 2680 odcinku "Barw szczęścia" będzie się kryło coś więcej. Artur zbankrutuje, straci wszystko, dom i firmę, na którą pracował latami. Zostanie z niczym, więc wykorzysta dobroć Basi. Przyjaciele Grzelakowej zaczną podejrzewać, że Chowański coś knuje wobec Basi. Jaka będzie prawda? Sprawdź, co się wydarzy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2680 - środa, 19.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Artur Chowański w 2680 odcinku "Barw szczęścia" zajmie miejsce zmarłego Zenka w domu Basi Grzelakowej. Od śmierci Zenka minęło już wiele miesięcy, Basia długo przeżywała żałobę po stracie męża. Przy grobie Zenka spotkała jednak mężczyznę, który stał się jej bratnią duszą, pocieszeniem i wsparciem w trudnych chwilach. To właśnie Chowański pomógł Basi uporać się z cierpieniem, wypełnił ogromną pustkę w jej życiu. Artur stał się dla starszej wdowy nie tylko przyjacielem. W 2680 odcinku "Barw szczęścia" zostanie jej współlokatorem.

Bankrut Chowański w 2680 odcinku "Barw szczęścia" wprowadzi się do domu Basi

Zanim w 2680 odcinku "Barw szczęścia" Chowański przeprowadzi się do Basi, zgodzi się zamieszkać u Grzelakowej, która w ten sposób będzie chciała zwalczyć dojmującą samotność, w życiu Artura nastąpi drastyczny zwrot. Bogaty, wpływowy biznesem, który przez lata pracował na zawodowy sukces, zostanie bez majątku, pieniędzy, a nawet własnego mieszkania. Już w 2680 odcinku "Barw szczęścia" Chowański stanie przed sądem na rozprawie, podczas której zostanie ogłoszona jego upadłość. Artur nikomu nie przyzna się do tego, że jest bankrutem, że nie ma już nic. Nawet własnym dzieciom!

Przyjaciele Basi w 2680 odcinku "Barw szczęścia" będą podejrzewali romans Grzelakowej z Arturem

Prosto z sądu Chowański w 2680 odcinku "Barw szczęścia" pojedzie do Basi z jedną walizką i przyjmie propozycję Grzelakowej, żebt zamieszkali razem. Wyjaśni, że nie od razu się zgodził, bo zupełnie zaskoczyła go zaproszeniem do wspólnego mieszkania i musiał ochłonąć. Basię w 2680 odcinku "Barw szczęścia" odwiedzi Jola, która kiedy dowie się, że Artur wprowadził się do Grzelakowej, będzie pewna, że Basia i Chowański mają romans. - Ja nic nie mówię, oboje jesteście dorośli – oceni przyjaciółka Basi.

Czego Chowański w "Barwach szczęścia" będzie chciał od Basi? Dlaczego nie powie jej prawdy?

Tymczasem Róża (Anna Gornostaj) natknie się w internecie na ogłoszenie o upadłości Artura. Natychmiast powie o tym Zdzisiowi (Zbigniew Buczkowski). Cieślakowie zaczną podejrzewać, że Chowański ma złe zamiary wobec Basi, chce wykorzystać jej dobroć, skoro stracił wszystko. Niepokojące jest to, że w 2680 odcinku "Barw szczęścia" Artur nie powie Basi, że został bankrutem. Zupełnie jakby coś kombinował...

Barwy szczęścia. Basia pierwszy raz po śmierci Zenka będzie się śmiała
Najnowsze