Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2679: Wielki skandal u Grzelaków! Basia zamieszka z Chowańskim! To się źle skończy - ZDJĘCIA

W 2679 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) zaproponuje Arturowi Chowańskiemu (Jacek Rozenek), aby zamieszkali razem! Rodzina Grzelaków będzie w ciężkim szoku. Najpierw Basia z Arturem spędzą razem noc u niej w mieszkaniu, a później wdowa po Zenku (Jan Pęczek) złoży tę niecodzienną propozycję. Na szczęście Jola (Malgorzata Potocka) zacznie drążyć o co tu chodzi i być może uratuje Basię przed najgorszymi konsekwencjami. Czy żałoba Basi w 2679 odcinku "Barw szczęścia" wpędzi ją w poważne kłopoty?

"Barwy szczęścia" odcinek 2679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2679 odcinku "Barw szczęścia" w rodzinie Grzelaków wydarzy się coś nie do pomyślenia. Najpierw Basia spędzi noc z Arturem, a później zaproponuje mu wspólne zamieszkanie! Chowański, naturalnie chętnie się zgodzi i dramat gotowy. Rodzina będzie przekonana, że za tak szybkim rozwojem wypadków kryje się coś poważnego i niekoniecznie są to czyste intencje. I za wyjaśnienie tej kwestii zabierze się Jola. 

Przypomnijmy - po śmierci Zenka w "Barwach szczęścia" , na cmentarzu przy Basi szybko pojawił się Chowański. To on wysłuchał załamanej wdowy i służył jej empatią i pomocnym ramieniem. Wyglądało na to, że Basia znalazła przyjaciela na trudny czas, mężczyznę po przejściach.

Czy Chowański w "Barwach szczęścia" ma wobec Basi czyste intencje? 

Jednak w 2679 odcinku "Barw szczęścia" sprawy przybiorą nieoczekiwany obrót! Basia zaproponuje Arturowi wspólne zamieszkanie, a następnie poinformuje o tym rodzinę. Jako pierwsi do akcji ratunkowej wkroczą Cieślakowie. To Róża (Anna Gornostaj) i Zdzisio (Zbigniew Buczkowski) zaczną przekonywać Grzelakową, że tak podejrzana osoba jak Chowański nie jest godna zaufania. 

Ale interwencja Cieślaków nic nie da i wtedy do akcji w 2680 odcinku "Barw szczęścia" wkroczy Jola. Róża i Zdzisio odkryją, że firma Chowańskiego ogłosiła upadłość, a była żona Zenka ogłosi ten fakt publicznie... Czy uratują Basię przed poważnymi konsekwencjami?

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2681: Renata po nocy z Mirkiem dostanie kwiaty od Damiana! Nie przyzna się co ją łaczy z jego synem - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze