Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2681: Renata po nocy z Mirkiem dostanie kwiaty od Damiana! Nie przyzna się co ją łaczy z jego synem - ZDJĘCIA

2022-09-30 18:03

W 2681 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) i Mirek (Oliwier Kozłowski) będą ukrywali swój romans przed Damianem (Michał Lesień)! Po kolejnej wspólnej nocy zaczną udawać przed ojcem Mirka, że nic ich nie łączy. Co prawda Damian będzie przekonany, że nastoletni syn jest zakochany w Renacie, lecz ona zapewni Wójcika, że zaloty chłopaka nie robią na nie wrażenia. Jakby tego było mało w 2681 odcinku "Barw szczęścia" Damian zjawi się u wybranki syna z kwiatami i będzie ją przepraszał za oskarżenia, że uwodzi Mirka. Czy romans Renaty z synem Damiana się wyda?

"Barwy szczęścia" odcinek 2681 - czwartek, 20.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Romans Renaty i Mirka w 2681 odcinku "Barw szczęścia" powoli zacznie się wymykać spod kontroli. Nastolatek spędzi kolejną noc u starszej ukochanej, choć ona nie pozostawi mu cienia nadziei, że będą razem. Mało tego, Renata odtrąci Mirka, bo uzna, że syn Damiana jest dla niej zdecydowanie za młody, że dzieli ich zbyt duża różnica wieku. Odrzucony nastolatek tak łatwo się nie podda. Zapewni Renatą, że darzy ją prawdziwą miłością i zrobi wszystko, by ją zdobyć. Co na to wszystko Damian? Domyśli się, że jego syn jest zakochany, ale prawdziwy szok przeżyje, gdy odkryje, że wybranką Mirka jest Renata, z którą kiedyś on był blisko!

Damian wręczy Renacie kwiaty po jej nocy z Mirkiem

Reakcja Damiana na "znajomość" Renaty z Mirkiem już w 2679 odcinku "Barw szczęścia" będzie bardzo wybuchowa. Wójcik nie zapanuje nad emocjami. Potępi związek syna ze starszą kelnerką, która o mało nie została jego kochanką. Jednak ze względu na przyjaźń, która wiąże go z Renatą, trochę się opamięta. Po kolejnej nocy Renaty i Mirkiem w 2681 odcinku "Barw szczęścia" Damian zjawi się u przyjaciółki z przeprosinami i kwiatami. Nie będzie miał pojęcia, że sypia u niej jego syn!

Czy Renata i Mirek zostaną kochankami?

Oczywiście Renata w 2681 odcinku "Barw szczęścia" nie przyzna się Damianowi, że Mirek spędza u niej całe noce. Co prawda nie pójdzie do łóżka z nastolatkiem, ale i tak będzie miała ogromne wyrzuty sumienia wobec Wójcika.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze