Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2680: Renata nie pozbędzie się zakochanego Mirka! Wda się w romans z synem Damiana - ZDJĘCIA

2022-09-30 9:08

W 2680 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Renata (Anna Mrozowska) i Mirek (Oliwier Kozłowski) spędzą razem noc! Jej romans z nastoletnim synem Damiana (Michał Lesień) rozpocznie się od niewinnego pocałunku. Dość szybko jednak Mirek przestanie się kryć z tym, że zakochał się w Renacie. Zacznie obsypywać starszą przyjaciółkę ojca drogimi prezentami, by wreszcie ją zdobyć. Ze strony Mirka to będzie prawdziwa miłość, ale Renata będzie próbowała przerwać zaloty nastolatka. Gdy Damian dowie się, że jego syn jest zakochany w Renacie wpadnie w szał. A finał będzie taki, że Mirek w 2680 odcinku "Barw szczęścia" zostanie u Renaty na całą noc. Czy Damian się dowie o tym romansie? Zobacz ZDJĘCIA z tych scen z "Barw szczęścia".

Barwy szczęścia, odcinek 2680 - środa, 19.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Romans Renaty i Mirka wybuchnie w 2680 odcinku "Barw szczęścia", lecz dużo wcześniej syn Damiana zacznie kręcić się wokół kelnerki. Zakochany Mirek wreszcie zdobędzie się na odwagę i pocałuje Renatę. Nie będzie tego żałował mimo, że dużo starsza wybranka dość wyraźnie powie mu, że nie ma na co liczyć, że między nimi nic nie będzie. Mirek nie zrezygnuje jednak z miłości do kobiety, którą kiedyś interesował się jego ojciec. Na próżno Renata będzie próbowała położyć kres zalotom Mirka, który podaruje jej drogie perfumy, wyzna miłość i zapewni, że różnica wieku nie ma dla niego żadnego znaczenia.

Damian w 2679 odcinku "Barw szczęścia" dowie się co łączy Renatę i Mirka

Zachowanie Mirka wkrótce w "Barwach szczęścia" nie umknie uwadze Damiana, który zacznie podejrzewać, że Mirek się zakochał. Nie będzie miał pojęcia jednak, że to Renata jest obiektem jego westchnień! Wreszcie Wójcik w 2679 odcinku "Barw szczęścia" na własne oczy zobaczy syna z Renatą. Zdenerwowany zażąda od Renaty wyjaśnień, co łączy ją z Mirkiem. Następnie wda się w nieprzyjemną wymianę zdań z synem. Po tej rozmowie Mirek ucieknie z domu do ukochanej.

Renata i Mirek w 2680 odcinku "Barw szczęścia" spędzą razem noc!

W 2680 odcinku "Barw szczęścia" Mirek obudzi się w mieszkaniu Renaty, która zwróci mu prezent, jaki od niego dostała. Nastolatek przekona jednak ukochaną, że dla niej byłby w stanie zrobić wszystko. Niespodziewanie Renata da się ponieść uczuciom i odwzajemni czułości Mirka. Na jednej wspólnej nocy się nie skończy, choć kelnerka odtrąci zakochanego syna Damian, gdy Wójcik nagle przyjdzie do niej z przeprosinami i kwiatami.

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze