Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2675: Gorący pocałunek Renaty i Mirka! Syn Damiana zajmie miejsce ojca – ZDJĘCIA

2022-10-12 20:16

W 2675 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w środę 12.10.2022 o 20.10 w TVP2) wyjdzie na jaw, dlaczego Mirek (Oliwier Kozłowski) tak bardzo będzie naciskał na Damiana (Michał Lesień-Głowacki), aby wybrał Renatę (Ania Mrozowska), a nie Żabcię (Hanna Klepacka)! Syn Wójcika sam zakocha się w kelnerce i postanowi zająć miejsce swojego ojca, gdy dowie się, że ten definitywnie ją odrzucił. W 2675 odcinku „Barw szczęścia” Mirek zaproponuje jej spacer, na co niczego nieświadoma kelnerka oczywiście przystanie. Nagle syn Damiana zacznie ją namiętnie całować, a Renata szybko zrozumie, co jest grane! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2675 - środa, 12.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2675 odcinku „Barw szczęścia” okaże się, czemu Mirek tak bardzo był przeciwny związkowi Damiana z Żabcią, u boku której Wójcik zakwitł tuż po bolesnym odrzuceniu przez Renatę. Przypomnijmy, że Damian zakochał się w kelnerce i chciał, aby zostali parą, ale ona odrzuciła jego uczucia i wybrała Andrzeja Romanowskiego (Maciej Jachowski), który okazał się być kompletną pomyłką. Tuż po miłosnej porażce Renata próbowała odzyskać Damiana, ale on w tym czasie związał się z Anią, z którą zaczął nawet myśleć o wspólnym mieszkaniu i już nie był zainteresowany Renatą. W 2661 odcinku „Barw szczęścia” Wójcik zorganizuje rodzinne spotkanie, na którym Luiza (Julia Zielińska) i Mirek będą mogli lepiej poznać Żabcię przed wspólnym zamieszkaniem, ale syn Damiana wcale nie będzie z tego zadowolony!

W 2661 odcinku „Barw szczęścia” Mirek oświadczy Damianowi, że nie akceptuje Ani i woli, żeby ojciec dalej spotykał się z Renatą. Jego słowa bardzo zaskoczą Wójcika, szczególnie, że Luiza będzie nienawidziła kelnerki po tym, jak go potraktowała. Jednak dla Mirka nie będzie to żadną przeszkodą i zacznie namawiać ojca, aby znów był z Renatą, ale ten się na to nie zgodzi i definitywnie wybierze Żabcię. Damian coraz częściej zacznie namawiać ukochaną na wspólne mieszkanie, ale Mirek ciągle nie zmieni wobec niej zdania i nie będzie chciał z nią zamieszkać, a w 2675 odcinku „Barw szczęścia” postanowi to wykorzystać i sam zająć miejsce ojca u boku Renaty!

W 2675 odcinku „Barw szczęścia” Mirek spróbuje wykorzystać swoją szansę i zaproponuje Renacie, że odprowadzi ją do domu. Oczywiście, kelnerka nie będzie świadoma, że dla syna Damiana będzie to coś więcej, dlatego zgodzi się na jego propozycję, ale szybko zrozumie, że się myliła! Nagle Mirek rzuci się na nią i zacznie ja namiętnie całować, a zszokowana Renata nie będzie mogła w to uwierzyć. Mirek natychmiast ucieknie, a w 2676 odcinku „Barw szczęścia” uda się do „Feel Good” z różą w dłoni i natychmiast zacznie przepraszać Renatę za swoje zachowanie. Kelnerka wybaczy mu ten wyskok, ale raczej nie da mu żadnych nadziei, że kiedykolwiek mogliby być razem…

Barwy szczęścia, odcinek 2663: Tak zacznie się romans Renaty i Kodura. Kelnerka nie będzie zachwycona
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze