Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2676: Oliwka wyrzuci Lilly z hotelu Stańskich! Pokaże kochance Kajtka, gdzie jej miejsce

2022-10-04 10:13

W 2676 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 13.10.2022 o 20.10 w TVP2) Lilly (Mayu Gralińska Sakai) nie da spokoju Oliwce (Wiktoria Gąsiewska)! Tuż po wyjeździe Kajtka (Jakub Dmochowski) do Singapuru, jego kochanka znów zacznie panoszyć się w hotelu Stańskich, a nawet będzie nachodzić Zbrowską. W 2676 odcinku „Barw szczęścia” Lilly wtargnie do gabinetu Oliwki i zacznie stawiać jej warunki, ale była dziewczyna Kajtka sobie na to nie pozwoli. Zbrowska wyrzuci ją z hotelu, dając jasno do zrozumienia, gdzie jest jej miejsce!

"Barwy szczęścia" odcinek 2676 - czwartek, 13.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2676 odcinku „Barw szczęścia” koszmar Oliwki się nie skończy, bo Lilly nie da jej o sobie zapomnieć. Nie dość, że Azjatka uwiodła Kajtka, z którym przespała się jeszcze w Singapurze, to jeszcze przyleciała za nim do Polski i uwikłała się w romans, który ostatecznie zniszczył związek Zbrowskiej i Cieślaka. Jednak to nie wszystko, gdyż wbrew swoim zapewnieniom kochanka Kajtka wcale nie wróciła do Azji tylko została w Polsce i zaczęła nachodzić Oliwkę nawet w pracy. Już w 2674 odcinku „Barw szczęścia” Lilly zjawi się w hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek), aby zarezerwować tam pokoje dla chińskich biznesmenów, doskonale wiedząc, że pracuje tam Zbrowska, ale nic sobie z tego nie zrobi! Wręcz przeciwnie zacznie się tam pojawiać coraz częściej!

W 2676 odcinku „Barw szczęścia” tuż po wyjeździe Kajtka do Singapuru, jak podaje swiatseriali.interia.pl Lilly ponownie zjawi się w hotelu Stańskich razem ze swoimi gośćmi z Chin. Oczywiście, Azjatka poprosi Karolinę (Marta Dąbrowska), aby zarezerwowała im wizytę w salonie kosmetycznym, w którym pracuje Oliwka! Recepcjonistka spełni jej prośbę, a chwilę później Lilly jak gdyby nic zjawi się w gabinecie Zbrowskiej i zacznie dyktować jej swoje warunki.

- Chciałam umówić na manicure klientkę, która nie mówi ani po polsku, ani po angielsku. Czyli muszę tłumaczyć... – stwierdzi Lilly.

- Tak to sobie wymyśliłaś – zakpi Oliwka, po czym wyjaśni, że jej obecność jest zbędna, ale Azjatka w 2676 odcinku „Barw szczęścia” tak łatwo nie odpuści!

- Nie. Muszę tu być. Nic na to nie poradzę – postawi sprawę jasno.

Wtedy w 2676 odcinku „Barw szczęścia” do gabinetu Oliwki wejdzie Karolina z chińską klientką, na której widok Zbrowska bardzo się ucieszy. Była dziewczyna Kajtka od razu zaprosi panią Pieng na fotel i da Lilly jasno do zrozumienia, że nie potrzebuje jej pomocy i może już sobie iść!

- Właśnie na panią czekam – przyzna Oliwka, po czym wskaże klientce na fotel i wyrzuci kochankę Kajtka ze swojego gabinetu! – Poradzę sobie…

Urażona Lilly w 2676 odcinku „Barw szczęścia” opuści gabinet Oliwki, a Zbrowska będzie mogła świętować, ale nie na długo, gdyż jak tylko Azjatka znajdzie się w lobby hotelu Stańskich, to znajdzie sobie kolejny cel w osobie Justina (Jasper Sołtysiewicz), który także startował i do niej!

Barwy szczęścia, odcinek 2653: Oliwka ostatecznie załatwi kochankę Kajtka!
Najnowsze