Barwy szczęścia, odcinek 2674: Oliwka prześladowana przez Lilly! Kajtek wstawi się za kochanką i jeszcze ją przeprosi

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2674: Oliwka prześladowana przez Lilly! Kajtek wstawi się za kochanką i jeszcze ją przeprosi

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2674: Oliwka prześladowana przez Lilly! Kajtek wstawi się za kochanką i jeszcze ją przeprosi

2022-09-23 12:39

W 2674 odcinku „Barw szczęścia” (emisja we wtorek 11.10.2022 o 20.10 w TVP2) Lilly (Mayu Gralińska Sakai) zacznie prześladować Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska), do tego stopnia, że aż Zbrowska zacznie się jej bać! Kochanka Kajtka (Jakub Dmochowski) osobiście zjawi się w hotelu Stańskich, gdzie pracuje Oliwka i zacznie rezerwować pokoje. W 2674 odcinku „Barw szczęścia” wzburzona Zbrowska natychmiast zadzwoni do Cieślaka, który spotka się z kochanką i weźmie jej stronę! A gdyby tego było mało, to jeszcze ją za wszystko przeprosi! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2674 - wtorek, 11.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2674 odcinku „Barw szczęścia” Lilly nie da o sobie zapomnieć Oliwce. Nie dość, że uwiodła Kajtka i zaciągnęła go do łóżka, to jeszcze okłamała wszystkich i wbrew zapewnieniom wcale nie wróciła do Singapuru tylko została w Polsce, gdzie rozpoczęła pracę. A w 2674 odcinku „Barw szczęścia” będzie na tyle bezczelna, że jeszcze zjawi się w hotelu Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) Stańskich, gdzie pracuje Oliwka, która jak podaje swiatseriali.interia.pl nie będzie miała żadnych wątpliwości, że kochanka Kajtka ją prześladuje! Zdenerwowana Zbrowska zwierzy się Justinowi (Jasper Sołtysiewicz), że aż zaczyna się bać stalkerki, ale Skotnicki poradzi jej, aby najpierw skontaktowała się z Kajtkiem!

- Zabrała mi faceta i jeszcze na bezczela pcha mi się przed oczy! Przylazła do hotelu. To jakaś porąbana stalkerka – wyżali się, po czym pójdzie za radą Justina i zadzwoni do Kajtka, ale ten będzie równie zdzwiony wizytą Lilly, jak i ona!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2669: Łukasz zwolni Modrzyckiego z pracy! Nie daruje mu ataku na Kasię

Barwy szczęścia po wakacjach. Desperacka zagrywka Kajtka. Oliwka uwierzy, że będzie na nią czekał?

Kajtek znów spotka się z Lilly za plecami Oliwki w 2674 odcinku „Barw szczęścia”!

Chwilę później w 2674 odcinku „Barw szczęścia” Kajtek umówi się Lilly, aby sprawdzić czy kochanka faktycznie stalkuje Oliwkę. Azjatka będzie oburzona jego podejrzeniami i szybko wyjaśni mu, że była tam wyłącznie służbowo, a na dodatek nie miała żadnego wpływu na wybór miejsca.

- Co ty gadasz? Byłam w hotelu... Mój szef wybrał hotel Stańskich dla firmy, nie ja! Kiedyś tam nocował, był zadowolony i chciał tam wrócić. Zwykły zbieg okoliczności – przyzna wkurzona.

Zachowanie Oliwki w 2674 odcinku „Barw szczęścia” aż doprowadzi Lilly do szału. Azjatce zrobi się przykro, że Kajtek spotkał się z nią wyłącznie z powodu swojej byłej, gdyż ciągle miała nadzieję, że zmienił zdanie i postanowił wybrać jednak ją!

- Dlatego chciałeś się ze mną spotkać? Żeby zrobić mi awanturę o swoją prześladowaną byłą? A ja myślałam, że... Zresztą... nieważne – zasmuci się, po czym wstanie, ale Kajtek kolejny raz okaże swą słabość i ją zatrzyma!

- Poczekaj – poprosi.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2662: Damian i Żabcia nie zamieszkają razem! Pod wpływem syna ze wszystkiego się wycofa

Kajtek przeprosi Lilly za Oliwkę, a Azjatka rzuci się na Cieślaka w 2674 odcinku „Barw szczęścia”!

Wtedy w 2674 odcinku „Barw szczęścia” Kajtkowi zrobi się głupio i szczerze przeprosi kochankę za swoje podejrzenia. Uda mu się zatrzymać Lilly, z którą spędzi miłe chwile, przez co Azjatka nie będzie chciała kończyć ich spotkania! Zaproponuje, że odwiezie go do domu, na co Cieślak oczywiście się zgodzi znów ją przepraszając!

- Przepraszam... Kretyn ze mnie. Wierzę ci. Zostań, nie obrażaj się. Ciacho na zgodę? – uśmiechnie się.

Jednak Lilly w 2674 odcinku „Barw szczęścia” nie pozwoli Kajtkowi odejść i poprosi, aby jeszcze chwilę z nią został. Azjatka da mu jasno do zrozumienia, że chciałby, aby do siebie wrócili, a na potwierdzenie swoich słów rzuci się na niego i niespodziewanie zacznie go całować!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2675: Gorący pocałunek Renaty i Mirka! Syn Damiana zajmie miejsce ojca – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wizytę Lilly w hotelu Stańskich w 2674 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Najnowsze