Barwy szczęścia, odcinek 2676: Justin zapomni o Oliwce i weźmie się za Lilly! Podryw kochanki Kajtka to już bezczelność? - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2676: Justin zapomni o Oliwce i weźmie się za Lilly! Podryw kochanki Kajtka to już bezczelność? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2676: Justin zapomni o Oliwce i weźmie się za Lilly! Podryw kochanki Kajtka to już bezczelność? - ZDJĘCIA

2022-10-03 13:12

W 2676 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) zmieni podejście do Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i weźmie się za kochankę Kajtka (Jakub Dmochowski)! Kanadyjczyk uwodził Zbrowską, kłócił się o nią z Patrykiem (Konrad Skolimowski), a ostatecznie sam zmieni kierunek swoich uczuć! W 2676 odcinku "Barw szczęścia" uzna, że Lilly (Mayu Gralińska Sakai) to odpowiednia kandydatka do podrywu. Justin użyje swojego uroku osobistego i zacznie podrywać kochankę Cieślaka. Tego Oliwka nie wytrzyma? Najpierw Lilly zabrała jej Kajtka, a teraz i dobrego kumpla?

"Barwy szczęścia" odcinek 2679 - czwartek, 13.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2679 odcinku "Barw szczęścia" Justin zacznie podrywać Lilly! Młodzi wpadną na siebie w hotelu Stańskich, gdzie dziewczyna zamelduje swoich gości z Chin. Jak podaje portal światseriali.interia.pl Lilly umówi nawet jedną z podopiecznym na paznokcie do Oliwki, która nie trawi kochanki Kajtka i nie chce mieć z nią nic wspólnego. 

- Chciałam umówić na manicure klientkę, która nie mówi ani po polsku, ani po angielsku. Czyli muszę tłumaczyć... - powie Lilly w 2679 odcinku "Barw szczęścia" Oliwce, na co ta się nie zgodzi. - Tak to sobie wymyśliłaś - zakpi Zbrowska i odmówi takiego rozwiązania. - Nie. Muszę tu być. Nic na to nie poradzę - uprze się Lilly, ale ostatecznie zostanie wyproszona z gabinetu. Wyproszona Lilly natknie się na Justina, który od razu zacznie czarować atrakcyjną dziewczynę. 

Pierwszy flirt Lilly i Justina w 2679 odcinku "Barw szczęścia" przerodzi się w coś więcej?

Okaże się, że Lilly niemal od razu rozpozna Kanadyjczyka. - Kojarzę cię ze zdjęcia - oznajmi, kiedy spostrzeże, że Justin ją obserwuje. - Nie wiesz może, gdzie jest Karolina z recepcji? - zapyta się chłopaka, który natychmiast zareaguje i wyjaśni, że Karoliny (Marta Dąbrowska) akurat nie ma, ale on oczywiście z chęcią ze wszystkim pomoże. 

- Nie mam najlepszych doświadczeń ze znajomymi Kajtka, a na dziś mam dość pretensji Oliwki - Lilly nie będzie skora do spoufalania się z Justinem w 2679 odcinku "Barw szczęścia". - Ja do ciebie żadnych pretensji nie mam, tylko same dobre intencje - wyszepcze Skotnicki. Chociaż była kochanka Kajtka uprze się, że urok chłopaka na nią nie działa, skrycie będzie pod wrażeniem. Justin za to nawet nie da rady ukryć, że Lilly wydaje się bardzo atrakcyjną, fajną dziewczyną, którą chciałby lepiej poznać.

Sytuacja w "Barwach szczęścia" stanie się dość dziwaczna, bo przecież Oliwka nie cierpi Lilly za romans z Kajtkiem, a całkiem niedawno Justin próbował podrywać Oliwkę i rywalizować o jej względy z Kajtkiem i Patrykiem. Jak widać, jego zdanie się zmieni, bo od 2679 odcinka "Barw szczęścia" mocno zainteresuje się Lilly. Póki co nie wiadomo, czy wyjdzie z tego coś więcej niż przelotna znajomość i flirt. 

Barwy szczęścia, odcinek 2653: Oliwka ostatecznie załatwi kochankę Kajtka!
Najnowsze