Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2668: Kasia obwini Łukasza o wypadek Igora! Nie poradzi sobie z zazdrością – ZDJĘCIA

2022-09-30 20:05

W 2668 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Igor (Tomasz Nosiński) ciągle nie obudzi się ze śpiączki po straszliwym wypadku, jaki rozegrał się na oczach Kasi (Katarzyna Glinka). Stan ojca Maksa (Mikołaj Wachowski) wciąż będzie bardzo poważny, a Sadowska nie będzie mogła sobie tego darować. W 2668 odcinku „Barw szczęścia” Kasia wprost obarczy Łukasza (Michał Rolnicki) winą za wypadek Igora, mając w pamięci to, co usłyszała od swojego wielbiciela na chwilę przed tragedią! Żona mu tego nie wybaczy. Czy Igor odzyska przytomność i przeżyje? Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2668 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2668 odcinku „Barw szczęścia” stan Igora wciąż będzie bardzo poważny, a lekarze nie będą mieli dobrych wieści. Maksowi w końcu uda się zobaczyć tatę, ale tylko przez szybę, gdyż wielbiciel Kasi ciągle będzie pozostawał w śpiączce z uwagi na niebezpieczny uraz głowy. Chłopiec nie będzie mógł się z tym pogodzić, a Kasię zaczną dręczyć wyrzuty sumienia. Przypomnimy, że Igor wpadnie pod samochód tuż po tym jak wyzna Kasi, że Łukasz kazał mu trzymać się z daleka od jego rodziny. Tata Maksa zerwie z nią kontakt i zacznie jej unikać, ale Sadowska nie odpuści, a to doprowadzi do tragedii. W 2668 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zrozumie, że to słowa Łukasza do tego doprowadzą i nie będzie mogła mu tego darować!

W 2668 odcinku „Barw szczęścia” Kasia urządzi Łukaszowi karczemną awanturę. Sadowska zacznie robić mężowi wyrzuty i nie będzie mogła pojąć, dlaczego kazał Igorowi zniknąć z ich życia. Oczywiście, z Łukasza wyjdzie czysta zazdrość o żonę, mimo iż sam nie był wobec niej szczery i wierny i dał się omamić stażystce Weronice (Maria Świłpa), z którą dopuścił się zdrady, a wszystko ukrył przed Kasią!

- Powiedziałeś mu, że ma się trzymać ode mnie z daleka! – wyrzuci mu Kasia.

- Nie podobało mi się jego zachowanie wobec ciebie – przyzna Łukasz.

- Łukasz jak mogłeś? – oburzy się.

Wówczas w 2668 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zrozumie, że to Łukasz był odpowiedzialny za stan Igora i to on dopuścił do jego wypadku! Sadowska otwarcie oskarży męża, że o spowodowanie tragedii, na której ucierpieli wszyscy, a w szczególności Maks, niemający nikogo więcej poza ojcem!

- Czy ty zdajesz sobie sprawę z tego, że to przez ciebie mogło dojść do tego wypadku?! – zarzuci mu stanowczo Kasia, na co Łukasz zrobi tylko wielkie oczy. 

Oczywiście, po wypadku Igora w 2667 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz zachowa się jak trzeba i sam zaproponuje, aby zajęli się Maksem, do czasu aż Igor nie odzyska zdrowia, ale czy zda sobie sprawę, że faktycznie powiedział o kilka słów za dużo i doprowadził do tragedii? Jak odpowie na zarzuty Kasi? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowych odcinków. Tak rozpadnie się małżeństwo Kasi i Łukasza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze