Barwy szczęścia, odcinek 2656: Łukasz po zdradzie podle okłamie Kasię! Porzuci ją i poleci do Weroniki

i

Autor: VOD TVP Barwy szczęścia, odcinek 2656: Łukasz po zdradzie podle okłamie Kasię! Porzuci ją i poleci do Weroniki

Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2656: Łukasz po zdradzie podle okłamie Kasię! Porzuci ją i poleci do Weroniki

2022-09-14 22:18

W 2656 odcinku „Barw szczęścia” (emisja w czwartek 15.09.2022 o 20.10 w TVP2) Łukasz (Michał Rolnicki) wróci do domu i ani słowem nie piśnie Kasi (Katarzyna Glinka), że zdradził ją z Weroniką (Maria Świłpa)! Sadowski okrutnie okłamie żonę, a nawet nie zgodzi się na wspólny seks, wykorzystując nieobecność Ksawerego (Bartosz Gruchot) w mieszkaniu i zacznie sobie szukać błahych wymówek. W 2656 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz już nie będzie zainteresowany Kasią, gdyż jego głowę będzie zaprzątać wyłącznie Weronika! Sadowski szybko ulotni się z mieszkania i czym prędzej pobiegnie do młodej stażystki.

"Barwy szczęścia" odcinek 2656 - czwartek, 15.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2656 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz obudzi się w łóżku z Kasią zupełnie tak, jak gdyby poprzedniej nocy nic się nie stało. Oczywiście, Sadowski nie przyzna się do zdrady z Weroniką ani nawet nie piśnie słówkiem, że stażystka już od dłuższego czasu zaczęła go uwodzić, a od seksu z Kasią wymiga się zmęczeniem! Niestety, Sadowska niczego się nie domyśli i ślepo będzie wierzyć w kłamstwa męża, który także i samym rankiem w 2656 odcinku „Barw szczęścia” nie będzie chętny na miłosne igraszki z żoną! Głowę Sadowskiego ciągle będzie zaprzątał pocałunek z Weroniką, o którym dziennikarz nie będzie mógł zapomnieć!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2655: Przerażające skutki porwania Tadzia! Bożena i Klemens będą musieli ukrywać to przed Brunem

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści

Łukasz nie przyzna się do zdrady i nie będzie chciał uprawiać seksu z Kasią w 2656 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2656 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zacznie niepokoić się o zdrowie Łukasza, który po pocałunku z Weroniką odmówi żonie seksu. Sadowski będzie już myślał tylko o stażystce, dlatego nie będzie miał żadnych skrupułów, aby okłamywać Kasię!  

- Jak się dzisiaj czujesz? – spyta na dzień dobry.

- Lepiej – odpowie krótko.

- No to dobrze, bo już się bałam, że cię jakaś choroba rozbiera – ucieszy się Kasia.

- Nie, byłem po prostu zmęczony wczoraj. Przepraszam – skłamie.

Wtedy w 2656 odcinku „Barw szczęścia” Kasia zaproponuje, aby jednak skorzystali z nieobecności Ksawerego, ale Łukasz ciągle nie będzie chętny, aby zbliżyć się do żony i po raz kolejny ją okłamie! Tym razem, Sadowski wymiga się pracą, ale w to Kasia tak łatwo mu nie uwierzy!

- To, skoro odpocząłeś, to może skorzystamy jednak z tej wolnej chaty, co? – uśmiechnie się Sadowska.

- Przepraszam, ale obiecałem, że będę dzisiaj rano w redakcji – skłamie Łukasz.  

- Ej, przestań! Przecież redakcja może poczekać – zauważy Kasia.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2655: Bruno nigdy nie wyjdzie z psychiatryka?! Dowie się, że Zaborski przejął hotel i wpadnie w szał

Łukasz wybierze Weronikę a nie Kasię w 2656 odcinku „Barw szczęścia”!

W 2656 odcinku „Barw szczęścia” Łukasz wcale nie będzie miał zamiaru zmieniać swoich planów i spróbuje przekonać Kasię, że jeszcze nieraz będą mogli skorzystać z wolnego mieszkania. Jednak jego tłumaczenia nie zaspokoją Sadowskiej, która zacznie wytkać mu, że ją zaniedbuje! Oczywiście, Łukasz obieca jej, że wszystko nadrobią, przez co Kasia nie nabierze żadnych podejrzeń i ciągle ślepo będzie wierzyła w słowa zdradzieckiego męża!

- Ale Ksawery jeszcze nieraz będzie nocował u Maksa, naprawdę – stwierdzi Łukasz.

- Ej, przestań mi się wymigiwać z obowiązków małżeńskich – zdenerwuje się Kasia.

- Nadrobię z nawiązką, obiecuję – przyzna, po czym szybko wstanie z łóżka w 2656 odcinku „Barw szczęścia” i czym prędzej pobiegnie do Weroniki!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2653: Córka Damiana nie pozostawi suchej nitki na Renacie! Dominika będzie musiała interweniować

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Łukasz okłamuje Kasię w 2656 odcinku "Barw szczęścia" >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze