Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2657: Wpadka z wypadkiem Klary! Roztrzaskane o słup auto Bartosza i jeden szczegół, który rzuca się w oczy najbardziej - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-14 22:17

W 2657 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) cudem przeżyje wypadek, który spowoduje żądny sensacji Modrzycki (Piotr Ligienza)! Bezwzględny reporter "Szoku" urządzi polowanie na Klarę, która po premierze erotycznej powieści "Dwanaście westchnień Emilii" będzie ukrywała swoją tożsamość pod pseudonimem Julia Armand. Modrzycki w 2657 odcinku "Barw szczęścia" dopadnie Julię z wydawcą Bartoszem (Artur Bocheński) i ruszy za nimi w pościg ulicami. Podczas tragedii nie obędzie się bez wpadek produkcji "Barw szczęścia"! Auto, którym będą jechali Klara i Bartosz roztrzaska się o słup, ale uwagę zwraca kilka niedopracowanych szczegółów. Zobacz ZDJĘCIA i WIDEO z wypadku Klary z 2657 odcinka "Barw szczęścia" z wszystkimi wpadkami!

"Barwy szczęścia" odcinek 2657 - piątek, 16.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Wypadek Klary w 2657 odcinku "Barw szczęścia" nie obędzie się bez wpadek! Co prawda na pierwszy rzut oka wszystko będzie wyglądało makabrycznie, ale wystarczy tylko przyjrzeć się bliżej rozbitemu autu, by stało się jasne, że produkcja zapomniała dopracować kilka szczegółów. Jednak po kolei, jak w ogóle dojdzie do wypadku Klary?

Tragiczne zdarzenie w 2657 odcinku "Barw szczęścia" będzie konsekwencją polowania, które na Julię Armand, autorkę erotycznej powieści "Dwanaście westchnień Emilii", urządzą dziennikarze. Zrobią wszystko, by poznać prawdziwą tożsamość Armand, nie podejrzewając nawet, że pod peruką i ciemnymi okularami ukrywa się Klara Pyrka! Najbardziej nastawiony na odkrycie prawdy będzie bezlitosny Modrzycki, który zawsze po trupach dąży do celu. Klara o mało nie przypłaci tego sekretu życiem!

Nie przegap: Przerwana emisja Barw szczęścia! Znamy ważny powód. Co z nowymi odcinkami serialu?

Tak dojdzie do wypadku Klary w 2657 odcinku "Barw szczęścia"

Po kolejnym spotkaniu z „Julią Armand”, Modrzycki w 2657 odcinku "Barw szczęścia" ruszy w pościg za nią i Bartoszem, który będzie prowadził auto. Wydawca Pyrki spróbuje zgubić Modrzyckiego, który wcześniej dopadnie ich przed hotelem i jak zwykle natrętnie będzie robił Klarze zdjęcia. - Bartosz, nie szalej tak! - Pyrka zacznie krzyczeć, żeby kierowca zwolnił, bo to może się źle skończyć. - Nie mogą cię zobaczyć, rozumiesz?! Muszę ich zgubić, bo inaczej w końcu dowiedzą się gdzie mieszkasz!

- Ale to nie jest warte takiego ryzyka!

- Słuchaj, jak odkryją kim jesteś, wszystko weźmie w łeb! Cały nasz marketing, wszystko!

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2668: Klara straci przytomność na ważnej imprezie! Tragiczne skutki wypadku Pyrki - ZDJĘCIA

Modrzycki w 2657 odcinku "Barw szczęścia" zrobi zdjęcia rannej Klarze po wypadku

Nagle w 2567 odcinku "Barw szczęścia" Bartosz straci panowanie nad autem i wbije się w przydrożny słup. Modrzycki, który będzie pędził za nimi ze stażystką z "Szoku" Weroniką (Maria Świłpa), zamiast pomóc poszkodowanym, wezwać karetkę i policję, wyciągnie aparat, żeby pokazać prawdziwą twarz Julii Armand. Ranna Klara nie zdąży się nawet zasłonić. Przeżyje wypadek, ale dozna niegroźnych obrażeń głowy. 

Wpadki po wypadku Klary w 2567 odcinka "Barw szczęścia"

Tyle faktów z wypadku Klary w 2567 odcinku "Barw szczęścia", więc pora przyjrzeć się bliżej wpadkom produkcji. Siła uderzenia auta Bartosza o słup latarni przy drodze będzie tak duża, że cały przód samochody zostanie skasowany. A mimo to na słupie nie sposób dojrzeć żadnych uszkodzeń. Będzie stał nienaruszony, zupełnie jakby roztrzaskane auto zostało doklejone na potrzeby kręconego 2567 odcinka "Barw szczęścia". Specjaliści od efektów specjalnych chyba zapomnieli o tym słupie, tak jak i o przedniej szybie w samochodzie, która nawet nie pęknie po uderzeniu.

Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek Klary. Tak się skończy polowanie na Pyrkę po premierze erotycznej powieści
Najnowsze