Przerwana emisja Barw szczęścia! Znamy ważny powód. Co z nowymi odcinkami serialu

i

Autor: Artrama Przerwana emisja Barw szczęścia! Znamy ważny powód. Co z nowymi odcinkami serialu

Barwy szczęścia

Przerwana emisja Barw szczęścia! Znamy ważny powód. Co z nowymi odcinkami serialu?

Fani "Barw szczęścia" w czwartek, 8.09.2022, nie obejrzeli 2652 odcinka serialu w TVP2. Emisja została nagle przerwana! Znamy bardzo ważny powód, dla którego nowy odcinek nie pojawił się w telewizji. Co z nowymi odcinkami, jak długo potrwa przerwa w emisji "Barw szczęścia"? Kiedy będzie można obejrzeć 2652 odcinek popularnej serii? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia". Nagła przerwa w emisji serialu! Co z nowymi odcinkami?

W czwartek 8 września fani "Barw szczęścia" nie zobaczyli w TVP2 o stałej porze 2652 odcinka. Nagła przerwa w emisji zaskoczyła wszystkich i widzowie zaczęli poszukiwać informacji, co się stało. Znamy bardzo ważny powód!

TVP podjęła decyzję o przerwie w emisji "Barw szczęścia" z powodu ważnego wydarzenia. Fani niepokoją się jak długo potrwa przerwa i kiedy będzie można obejrzeć nowe odcinki. Jest odpowiedź produkcji na ten temat!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1670: Koniec Franki i Pawła? Zduński zostawi żonę kiedy dowie się o jej oszustwie. Stryj Franki ją pogrąży - ZDJĘCIA

Produkcja "Barw szczęścia" na oficjalnym profilu serialu na Instagramie opublikowała komunikat, który wyjasnia, dlaczego zabrakło 2652 odcinka serii w telewizji. 

- Szanowni Widzowie, z uwagi na zmiany w ramówce TVP2 w reakcji na śmierć królowej Elżbiety II, dzisiejszego wieczora nie odbędzie się planowana premiera nowego odcinka serialu "Barwy szczęścia" (2652) - czytamy w oficjalnym komunikacie. 

Na wstrzymanie emisji premiery "Barw szczęścia" bezpośredni wpływa miała śmierć brytyjskiej królowej, Elżbiety II. Jak czytamy w komunikacie produkcji, przerwa miała jednorazowy charakter i już od 9 września będzie można oglądać nowe odcinki "Barw szczęścia" o stałej porze w TVP2.  

Reakcja fanów na brak odcinka "Barw szczęścia" nie była jednak przychylna. W sieci przeważają głównie głosy oburzenia i dezorientacja. Oficjalny profil serialu na Instagramie dosłownie zalały pytania i złość fanów. 

To przykre, kiedy będzie ten odcinek?

- Dlaczego zawsze w takich przypadkach musza dawac na tym kanale ??

- Czy dzisiaj powtórka wczorajszego odcinka będzie o 19:30 i 11:50?

- Jutro odcinek czy w pn będzie?

Z kolei na profilu "Barw szczęścia" na Facebook-u komentarze były tak pełne oburzenia, że według fanów zablokowano możliwość komentowania posta o przerwanej emisji. - Tutaj przynajmniej komentarze są normalne. Po śmierci Królowej zamyka się pewna epoka i trzeba traktować to z ogromnym szacunkiem. Na fb musieli zablokować komentarze pod tym samym postem, bo wszyscy okazali się bez współczucia i szacunku ? - napisała fanka na Instagramie. A jak to wygląda na FB?

- Kazdego dnia umieraja ludzie w tym dzieci..znajac to teraz przez tydzien tylko o tym beda mowic!

- Żeby to jakaś ważna osobistość Naszej ?❤️ Polskiej ?? Polski zmarła to było by to w pełni zrozumiałe, ale co kogo to interesuje, że się stało co się stało tam w tej Wielkiej Brytanii... Owszem, smutne to bo pewna epoka się tam zakończyła, no ale moim skromnym zdaniem serial Barwy Szczęścia powinien być wyemitowany bo to nie ma związku z Polską Telewizją.. ??? Totalna żenada. ?

- Zmarlo tylu swietnych aktorow z Barw i z tego powodu nikt nie odwolal premiery… troche to smutne…

- Co ma piernik do wiatraka . Kurde czekam od odcinka do odcinka a tu taka niespodzianka .

- A siatkówki nie odwołali jak żałoba to żałoba tylko film

- Chamstwo co w tym serialu jest dyskoteka? A ogólnie to zaraz będzie żałoba bo królowa zmarła? Czy to też królowa Polski?

- Rozumiem, ogromna strata dla ludzkości, ale.. co ma piernik do wiatraka? Za serialem też za mocno nie przepadam i to mnie ani ciepli ani mrozi, że jednego odcinka nie było, tylko po prostu nie rozumiem dlaczego nagła zmiana ramówki, serio..

- Co ma to do rzeczy ???? Tak się nie robi !!!

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2658: Klara i Hubert wylądują w sądzie! Pozwą redakcję Łukasza Sadowskiego i się zacznie

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze