Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2668: Klara straci przytomność na ważnej imprezie! Tragiczne skutki wypadku Pyrki - ZDJĘCIA

2022-09-09 9:06

W 2668 odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) wezmą udział w ważnej imprezie w telewizji, która skończy się desperacką walką o życie Pyrki! Kilka dni po wypadku Klary, z którego żona Huberta wyjdzie bez żadnych widocznych obrażeń, dojdzie do tragedii. Straszne skutki wypadku dadzą o sobie znać z opóźnieniem. I to w chwili gdy Klara będzie świętowała sukces swojej erotycznej powieści, nie będzie musiała już się ukrywać pod nazwiskiem "Julia Armand". Niespodziewanie w 2668 odcinku "Barw szczęścia" Klara straci przytomność, upadnie na czerwonym dywanie, a Hubert rozpocznie reanimację, żeby ratować żonę przed śmiercią. Zobacz wstrząsające ZDJĘCIA z 2668 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2668 - piątek, 30.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Życie Klary w 2668 odcinku "Barw szczęścia" będzie zagrożone, a wypadek, z którego jak się wydawało wyszła cało, przyniesie dramatyczne konsekwencje. Kilka dni wcześniej samochód, którym Klara i Bartosz (Artur Bocheński) będą uciekali przed reporterem "Szoku" Modrzyckim (Piotr Ligienza), roztrzaska się na przydrożnej latarni. Szalony pościg za "Julia Armand", której tożsamość odkryje Modrzycki, omal nie skończy się śmiercią Klary i szefa marketingu, z którym współpracuje Pyrka. Hubert nie daruje reporterowi tego, że naraził jego żonę na śmiertelne niebezpieczeństwo, ale Klara zapewni, że nic jej nie jest.

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2657: Przerażający wypadek Klary! Podły Modrzycki odkryje tożsamość Julii Armand? - ZDJĘCIA

Afera po wypadku Klary w "Barwach szczęścia"

Wkrótce w nowych odcinkach "Barw szczęścia" wybuchnie jednak afera wokół wypadku, tożsamości Julii Armand i nagonki na Pyrków. Wreszcie Klara postanowi wycofać swój udział w promocji erotycznej książki "Dwanaście westchnień Emilii" z obawy o życie swoje oraz bliskich. Wydawca nie zgodzi się, twierdząc, że mają już zaplanowane spotkania, wywiady i co najważniejsze - pisarka nie może zerwać podpisanej umowy. Kolejna tragedia rozegra się w 2668 odcinku "Barw szczęścia", gdy Pyrkowie będą błędnie myśleli, że najgorsze już za nimi. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Serce Magdy nie wytrzyma! Dostanie ataku zanim Andrzej powie jej o ciąży Julii i zdradzie - ZDJĘCIA

Czy Klara w 2668 odcinku "Barw szczęścia" umrze?

Za namową Mariolki (Agnieszka Mrozińska), która w 2668 odcinku "Barw szczęścia" przekona Klarę, żeby wykorzystała swoją popularność i wzięła udział w następnej imprezie, pisarka razem z mężem pojawi się na czerwonym dywanie w telewizji. Impreza będzie wspierała działalność fundacji dla dzieci. Hubert, który po bójce z Modrzyckim, zacznie się bać o swoją pracę w pogotowiu, u boku szczęśliwej, spełnionej, odnoszącej sukcesy Klary nieco się uspokoi. Wtedy wydarzy się coś, czego Pyrka nie przewidzi.

Klara w 2668 odcinku "Barw szczęścia" pozując z Hubertem do zdjęć fotoreporterom, czule całując męża nagle straci przytomność. Upadnie na ziemię, a przerażony Hubert od razu zorientuje się, że żona nie oddycha. Rozpocznie reanimację, żeby ratować Klarę przed śmiercią. Uda mu się ocalić żonę, ale stan Klary będzie poważny. 

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze