Barwy szczęścia, odcinek 2573: Oliwka zdradzi Kajtka z Justinem? Popełni największy błąd w życiu - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2573: Oliwka zdradzi Kajtka z Justinem? Popełni największy błąd w życiu - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2573: Oliwka zdradzi Kajtka z Justinem? Popełni największy błąd w życiu - ZDJĘCIA

2022-02-10 13:20

W 2573 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) zdradzi Kajtka (Jakub Dmochowski) z Justinem (Jasper Sołtysiewicz)?! Byli kochankowie znów zawrócą sobie w głowie, a dziewczyna zapomni o chłopaku, który opiekuje się chorym ojcem za granicą. W 2573 odcinku "Barwy szczęścia" Justin urządzi imprezę i właśnie tę okazję wykorzysta do ponownego zbliżenia się do Oliwki. Wyjdzie mu to całkiem nieźle, bo obdaruje piękną blondynkę pocałunkiem, po którym już nic nie będzie takie samo. Oliwka zerwie z Kajtkiem i zwiąże się z przyjacielem Patryka (Konrad Skolimowski)?

"Barwy szczęścia" odcinek 2573 - wtorek, 15.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2573 odcinku "Barwy szczęścia" Oliwka uda się na imprezę, którą zorganizuje Justin. Chłopak najpierw nieźle zabawi się z Agatą (Natalia Zambrzycka), która zechce wzbudzić zazdrość w Patryku. Jezierski i Oliwka mocno się do siebie zbliżyli, a Pyrka skutecznie przyciągnie uwagę narzeczonego, bawiąc się w wodzie z jego przyjacielem. 

- Wystarczy już tej lekcji... Zajmij się swoimi gośćmi! - powie poirytowany Patryk w 2573 odcinku "Barwy szczęścia" do kolegi. Tak też się stanie, a Justin znów zainteresuje się Oliwką, z którą kiedyś łączyło ich coś więcej. Doskonale wie, że chłopak blondynki jest już długo za granicą, a w ich związku nie dzieje się najlepiej. Oliwka nie może znieść myśli, że Kajtek mnóstwo czasu spędza z nowopoznaną Lilly  (Mayu Gralińska Sakai), co doprowadza ją do szału. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje - ZDJĘCIA

Justin w 2353 odcinku "Barwy szczęścia" szczerze porozmawia z Oliwką, a między nimi znów powrócą stare uczucia. Sytuacja skomplikuje się, bo Oliwka znów posprzecza się ze swoim chłopakiem.

- Dzięki za fajny dzień, dobrze się bawiłam - powie do Justina. - Aż do momentu, gdy zadzwonił Kajtek... - doda zawiedziona. - To całe bycie na odległość to coraz większy toksyk... - wyzna szczerze dziewczyna. - A kiedy on wraca? - zapyta się Justin w 2573 odcinku "Barwy szczęścia" - Mam wrażenie, że chyba nigdy - odpowie zrezygnowana Oliwka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Franka dwa tygodnie po ślubie z Pawłem będzie miała dosyć. Przyzna się teściowej, a najgorsze dopiero przed Zduńskimi - ZDJĘCIA

Właśnie wtedy w 2573 odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do bardzo niespodziewanej sytuacji. - No, to może... tak byłoby lepiej? - powie Justin bez większych ogródek i delikatnie pocałuje dziewczynę, co kompletnie ją zaskoczy. - Co ty robisz? - zapyta się zaskoczona, a o pocałunku dowie się też Madzia (Natalia Sierzputowska). - I co teraz? Zerwiesz z Kajtkiem i spróbujesz z Justinem? Może on jednak ma trochę racji… Kiedyś byliście ze sobą - usłyszy Oliwka od przyjaciółki. - To za dużo powiedziane! Mieliśmy krótki romans... I to był zresztą błąd! - powie Oliwka. - Dlaczego? Justin jest spoko... - rzuci Madzia, a związek Kajtka z dziewczyną zawiśnie na włosku. 

Barwy szczęścia, odcinek 2565: Agata popędzi Patryka! Lepiej mu będzie z Oliwką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze