Barwy szczęścia, odcinek 2571: Oliwka rzuci Kajtka przez Justina?! Nie odpuści sobie Patryka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia, odcinek 2571: Oliwka rzuci Kajtka przez Justina?! Nie odpuści sobie Patryka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Barwy szczęścia, odcinek 2571: Oliwka rzuci Kajtka przez Justina?! Nie odpuści sobie Patryka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-02-09 8:34

W 2571 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) dostanie kolejny dowód zdrady Kajtka (Jakub Dmochowski), który od tygodni zabawia się w Singapurze z piękną Lilly (Mayu Gralińska Sakai). Dłużej tego nie wytrzyma! Romans ukochanego z Azjatką przysporzy jej kolejnych cierpień, a przyjaciel i były kochanek Justin (Jasper Sołtysiewicz) jeszcze jej dołoży. To przez niego w 2571 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka wreszcie rzuci Kajtka? Coś będzie na rzeczy, bo pocieszenia od razu poszuka u Patryka (Konrad Skolimowski), który lada moment bierze ślub z Agatą (Natalia Zambrzycka). Ale Oliwka nie odpuści mu tak szybko! Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2571 - piątek, 11.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2571 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka zakończy związek z Kajtkiem, bo nie zniesie dłużej faktu, że ukochany w Singapurze znalazł sobie inną i razem bezczelnie z niej kpią, publikując romantyczne zdjęcia w internecie! Nawet Madzia (Natalia Sierzputowska) nie zdoła dłużej bronić Kajtka, kiedy Oliwka pokaże jej kolejne gorące fotki swojego chłopaka z Lilly. - Ten ich romans to są tylko twoje domysły, nie wiesz nic na pewno! Nie wiem... Dla mnie to jest normalne zdjęcie...- Poczekaj, najlepsze zostawiłam na koniec... - uprzedzi przyjaciółkę Oliwka. - Teraz to już sama nie wiem...

Reakcja Madzi na Kajtka w objęciach Lilly w 2571 odcinku "Barw szczęścia" będzie jednoznaczna - on coś ukrywa. - To nie jest zwykła znajomość Madzia! I do tego laska jest bezczelna! Na pewno o mnie wie i z niczym się nie kryje! - Oliwka nie będzie miała już siły udawać, że Kajtek jest jej wierny, a Lilly to tylko koleżanka, z którą spędza czas w Singapurze.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

Kolejny cios Oliwka w  2571 odcinku "Barw szczęścia" dostanie od Justina, który bez ogródek wyda wyrok na Kajtka i jego nową kochankę. - Sorry za szczerość Oliwka, ale moim zdaniem Kajtek coś ściemnia z tą laską!

- Justin, nie dokładaj! - Madzia spróbuje go powstrzymać, ale przyjaciel postanowi uświadomić Oliwce, że nie może dłużej się oszukiwać. - Mówię to co myślę. Widziałem jedną fotkę na jego profilu, taką neutralną, ale to co ty mi pokazałaś to... Ja na twoim miejscu dałbym sobie z nim spokój!

Ale Oliwka w 2571 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie gotowa na rozstanie z Kajtkiem. Nie po tym co razem przeszli i jak się kiedyś kochali. Teraz to uczucie będzie już tylko wspomnieniem. - Byliśmy... jesteśmy ze sobą od zawsze!- Prawie, tam jeszcze między czasie my... - przypomni jej Justin. - Chwila, już o tym rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że to był błąd! Nie wracajmy do tego!

- Ale skoro jesteście razem od zawsze, to może za długo? - zapyta Justin. Oliwka nie będzie już chciała słuchać dobrych rad byłego kochanka.

Sprawdź też: Barwy szczęścia, odcinek 2573: Justin odbierze Patrykowi wszystko! Najpierw weźmie się za Agatę, a potem skończy z Oliwką

Zamiast tego w 2571 odcinku "Barw szczęścia" poszuka pocieszenia u Patryka, którego znów spotka w hotelu Stańskich. Ukryje jednak przed nim, że płakała przez Kajtka, że to już najpewniej koniec jej związku. - Mam alergię... - wyjaśni gdy Patryk zauważy jej łzy. - Ty masz alergię? Nie wiedziałem...- Mam, na krętaczy!- Słucham?

- Nie, nic... - utnie szybko temat Oliwka. Po chwili zaprosi Patryka na kawę, ale w 2571 odcinku "Barw szczęścia" zachowanie przyjaciela wyda jej się mocno podejrzane. Dlatego będzie chciała szybko się pożegnać. - Nie klei nam się ta rozmowa... Nic na siłę...

- Przepraszam, to moja wina... - Patryk nie pozwoli jej odejść. - Albo twojej narzeczonej... - stwierdzi Oliwka, a Jezierski nie zaprzeczy, że Agata nie życzy sobie, żeby się dalej przyjaźnili tak blisko. - Obiecuję, nie będę już wstawiać żadnych naszych wspólnych zdjęć. Nie martw się - zapewni Oliwka, choć w 2571 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie odpuści sobie Patryka. Między nich wkroczy jednak... Justin!

Barwy szczęścia, odcinek 2565: Agata popędzi Patryka! Lepiej mu będzie z Oliwką
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze