Barwy szczęścia, odcinek 2570: Syn Kępskiego odwróci się od matki. Oskarży Grażynę o próbę zabójstwa Iwony - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2570: Syn Kępskiego odwróci się od matki. Oskarży Grażynę o próbę zabójstwa Iwony - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2570: Syn Kępskiego odwróci się od matki. Oskarży Grażynę o próbę zabójstwa Iwony - ZDJĘCIA

2022-02-10 20:02

W 2570 odcinku "Barwy szczęścia" 15-letni Wiktor (Grzegorz Kestranek) odwróci się od Grażyny (Kinga Suchan) i oskarży ją o próbę zabójstwa Iwony (Izabela Zwierzyńska). Może i chłopak nie miał kontaktu z ojcem, ale nie pozwoli, by matka trafiła za kraty, przez zabójstwo jego ukochanej! Wiktor w 2570 odcinku "Barwy szczęścia" odwróci się od matki i nawet nie odbierze telefonu. Kiedy Grażyna znajdzie chłopaka, ten spojrzy na nią jak na wroga. Rzuci jej w twarz, że mogła zabić Iwonę, ale reakcja matki zaszokuje nastolatka. Grażyna będzie z tego dumna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2570 - czwartek, 10.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2570 odcinku "Barwy szczęścia" Wiktor będzie miał serdecznie dość sytuacji, w której przyszło mu się znaleźć. Tomasz (Jakub Sokołowski) poważnie zachorował i potrzebuje dawcy wątroby, którym mógłby być jego syn. Grażyna absolutnie się na to nie zgadza, a Iwona wie, że to praktycznie jedyna szansa na odzyskanie zdrowia dla ukochanego. Wiktor w 2570 odcinku "Barwy szczęścia" będzie skołowany, ale najbardziej dotknie go fakt, że własna matka chciała zabić Iwonę, o czym pisaliśmy TUTAJ. To będzie da niego za wiele. 15-latek uzna, że nie chce mieć z Grażyną nic wspólnego, ale ona i tak znajdzie go skate parku.

- Nie wiesz o tym, że mam telefon? - zapyta zdenerwowany chłopak. - Możesz na przykład zadzwonić - doda naburmuszony. - A po co mam dzwonić, jeśli ty i tak nie odbierzesz. Tutaj to cię zawsze znajdę - odpowie Grażyna w 2570 odcinku "Barwy szczęścia". - Czego chcesz? - rzuci niezadowolony z rozmowy syn Kępskiego. - Na początek? Zmiany tonu - oznajmi oschle kobieta. - Napadasz na innych ludzi, a do mnie masz pretensje o zły ton? - nastolatek wypomni matce bójkę. - Nie napadłam na nią! - oburzy się Grażyna. - Mogłaś ją zabić! - wytknie Wiktor. - Złego licho nie bierze - rzuci z kpiącym uśmieszkiem kobieta i właśnie wtedy okaże się, że Grażyna ma podłe zamiary i naprawdę chciałaby śmierci Iwony. Wiktora przerazi zachowanie matki i nie będzie w stanie uwierzyć, że aż tak szaleje z nienawiści do innej kobiety. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje - ZDJĘCIA

Wiktor w 2570 odcinku "Barwy szczęścia" będzie miał serdecznie dość przepychanek między matką, ojcem i Iwoną. Mało tego, Grażyna zacznie mu grozić. - Nie waż się rozmawiać z tą dziewczyną - powie Grażyna, a Wiktor tylko przewróci oczami. - Mówiłaś mi to już wczoraj - przypomni jej chłopak w 2570 odcinku "Barwy szczęścia". - No to dziś jeszcze raz ci mówię, rozumiesz? - wrzaśnie Grażyna, ale Wiktor będzie tak zażenowany całą sytuacją że oddali się od matki bez słowa. Jedno jest pewne, to nie będzie ostatnie starcie Iwony z Grażyną, a przed Wiktorem ważna decyzja, czy uratować ojcu, z którym nie miał kontaktu życie. Nastolatek będzie mniej zawzięty i oszalały z nienawiści jak matka i wkrótce dogłębnie przemyśli sprawę. Kępski ma szansę na odzyskanie zdrowia, a syn jest jedyną osobą, która jest w stanie mu to umożliwić. Grażyna nie zniesie odwrócenie się od niej Wiktora. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Franka dwa tygodnie po ślubie z Pawłem będzie miała dosyć. Przyzna się teściowej, a najgorsze dopiero przed Zduńskimi - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2567: Wstrętny Klemens wrobi Józka w romans, żeby Julita odebrała mu dziecko
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany