Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego odda mu wątrobę! Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego odda mu wątrobę! Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?

Barwy szczęścia, odcinek 2581: Syn Kępskiego odda mu wątrobę! Iwona straci prawo do wykonywania zawodu?

W 2581 odcinku "Barw szczęścia" syn Kępskiego ((Jakub Sokołowski), Wiktor (Grzegorz Kestranek) podejmie decyzję, aby oddać ojcu swoją wątrobę! Wszystko za sprawą Iwony (Izabela Zwierzyńska), która zdoła namówić nastolatka na ratowanie życia ojca, którego nawet nie znał. Oczywiście, matka (Kinga Suchan) Wiktora dostanie szału, kiedy dowie się on planach syna i zagrozi Iwonie najgorszymi konsekwencjami! Czy Pyrka w 2581 odcinku "Barw szczęścia" straci prawo do wykonywania zawodu lekarza przez swoją fatalną miłość do Kępskiego?

"Barwy szczęścia" odcinek 2581 - piątek, 24.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2581 odcinku "Barw szczęścia" Iwonie uda się to, o co zabiegała od wielu tygodni. Wiktor, porzucony syn Kępskiego da się namówić, aby zostać dawcą wątroby dla ojca! Jednak kiedy Pyrka z Tomaszem świętować będą zwycięstwo, matka chłopca na wieść o tej decyzji, dostanie szału. I będą straszne konsekwencje!

Iwona w 2581 odcinku "Barw szczęścia" przyprowadzi Wiktora do szpitala, w którym Tomasz będzie czekał na dawcę jak na zbawienie. Nastolatek sam podejmie decyzję o tym, że chce ratować życie ojca, ale Grażyna nie wyrazi na to zgody! I na tym nie poprzestanie.  

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2568: Hubert odkryje spisek Kępskiego. Tomasz wykorzysta Iwonę tylko po to, by się uratować? - ZDJĘCIA

Matka chłopaka w 2581 odcinku "Barw szczęścia" znów ostro pokłóci się z z Iwoną i zagrozi jej, że jak się nie odczepi od jej dziecka, ona zniszczy jej życie. A następnie zabierze się za realizację groźby!

Grażyna w 2581 odcinku "Barw szczęścia" postanowi złożyć na Pyrkę skargę do Izby Lekarskiej. To pierwszy krok od tego, aby Iwona straciła prawo do wykonywania zawodu lekarza! Czy do tego doprowadzi ją toksyczny związek z Kępskim?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze