Barwy szczęścia, odcinek 2570: Iwona cudem przeżyje upadek! Kochanka Kępskiego będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2570: Iwona cudem przeżyje upadek! Kochanka Kępskiego będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2570: Iwona cudem przeżyje upadek! Kochanka Kępskiego będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

2022-02-08 14:42

W 2570 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) boleśnie odczuje skutki poturbowania przez Grażynę (Kinga Suchan). Niezrównoważona, była kochanka Kępskiego (Jakub Sokołowski) da popalić Iwonie, a to dopiero początek. Jak się okaże w 2570 odcinku "Barwy szczęścia" Grażyna jest zdeterminowana i bezwzględna, by zniszczyć miłość Tomasza. Nawet 15-letni Wiktor (Grzegorz Kestranek) nie będzie mógł uwierzyć, co wyprawia matka. Okaże się, że Grażyna nie ma skrupułów, żeby zabić Pyrkę! Przekroczy wszelkie granice.

"Barwy szczęścia" odcinek 2570 - czwartek, 10.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2570 odcinku "Barwy szczęścia" Iwona odczuje poważne skutki szarpaniny z Grażyną. O tym, jak podła kochanka Kępskiego napadnie na Pyrkę, pisaliśmy TUTAJ.  Okaże się, że Iwona źle zrobiła, że nie zgłosiła całej sprawy na policję. Do domu Iwony przyjdzie podkomisarz Marcin Kodur (Oskar Stoczyński) i przekaże jej, że kobieta planuje jeszcze bardziej jej dopiec.

- Wczoraj poszłam do skate parku, żeby zamienić kilka słów z synem Tomka, po czym przyszła pani Wiracka, popchnęła mnie i spadłam z rampy - powie Iwona w 2570 odcinku "Barwy szczęścia" funkcjonariuszowi. - Dlaczego nie zgłosiła tego pani na policję? - zapyta funkcjonariusz. - Żeby nie pogarszać i tak już trudnej relacji pani Wirackiej z ojcem jej syna, to przecież wpłynęłoby na chłopaka. No ale skoro pani Wiracka wyznuwa oskarżenia pod moim adresem, to będę zmuszona złożyć zawiadomienie o napaści - doda Pyrka. - Najpierw proszę się udać na obdukcję, a potem na policję, o ile faktycznie było tak, jak pani opowiada... - zauważy policjant. - Naprawdę zarzuca mi pan kłamstwo? - zapyta Iwona. - Nie, ale zastanawiam się dlaczego pani Wiracka miałaby mieć powód, żeby zrzucić panią z rampy... - wyzna mężczyzna, a obecny przy rozmowie Marek (Marcin Perchuć) podsunie pomysł o sprawdzeniu monitoringu.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1636: Potworny koniec Budzyńskiego i Wernera. Klienci kancelarii po tym co usłyszą o przeszłości Andrzeja zaczną uciekać jeden po drugim! – ZDJĘCIA

W 2570 odcinku "Barwy szczęścia" Grażyna uda się do skate parku, by porozmawiać z synem. Właśnie wtedy wyjdzie na jaw, że życzy śmierci Iwonie! Wiktor wścieknie się na widok matki w parku.

- Nie wiesz o tym, że mam telefon? - zapyta zdenerwowany chłopak. - Możesz na przykład zadzwonić - doda naburmuszony. - A po co mam dzwonić, jeśli ty i tak nie odbierzesz. Tutaj to cię zawsze znajdę - odpowie Grażyna w 2570 odcinku "Barwy szczęścia". - Czego chcesz? - rzuci niezadowolony z rozmowy syn Kępskiego. - Na początek? Zmiany tonu - oznajmi oschle kobieta. - Napadasz na innych ludzi, a do mnie masz pretensje o zły ton? - nastolatek wypomni matce bójkę. - Nie napadłam na nią! - oburzy się Grażyna. - Mogłaś ją zabić! - wytknie Wiktor. - Złego licho nie bierze - rzuci z kpiącym uśmieszkiem kobieta i właśnie wtedy okaże się, że Grażyna ma podłe zamiary i naprawdę chciałaby śmierci Iwony. Wiktora przerazi zachowanie matki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami

Barwy szczęścia, odcinek 2567: Wstrętny Klemens wrobi Józka w romans, żeby Julita odebrała mu dziecko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze