Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona pobita przez kochankę Kępskiego! Będzie namawiać syna Tomasza do przeszczepu wątroby - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona pobita przez kochankę Kępskiego! Będzie namawiać syna Tomasza do przeszczepu wątroby - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona pobita przez kochankę Kępskiego! Będzie namawiać syna Tomasza do przeszczepu wątroby - ZDJĘCIA

W 2569 odcinku "Barw szczęścia" dawna kochanka (Kinga Suchan) Kępskiego (Jakub Sokołowski) i matka jego syna, rzuci się z pięściami na Iwonę (Izabela Zwierzyńska)! Zacznie się od tego, że stan zdrowia Tomasz będzie się nadal pogarszał, a jedynym możliwym dawcą wątroby jest jego nastoletni syn, Wiktor (Grzegorz Kestranek). W dodatku Kępski będzie sprawiał przed Iwoną wrażenie, że bardzo zależy mu na nawiązaniu relacji z synem, którego dawno temu porzucił. Przejęta stanem zdrowia i umysłu kochanka Iwona uda się na spotkanie z Wiktorem. A tam już na nią w 2569 odcinku "Barw szczęścia" będzie czekała jego matka. Jak to się skończy dla Pyrki? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z tego skandalicznego spotkania!

"Barwy szczęścia" odcinek 2569 - środa, 9.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2569 odcinku "Barw szczęścia" Iwona, która nie może zostać dawcą wątroby dla Kępskiego, weźmie się za inne sposoby ratowania jego życia. Tomasz będzie w coraz gorszym stanie, a w dodatku zacznie opowiadać Pyrce, jak bardzo chciałby naprawić relacje z dawno temu odrzuconym synem. 

Iwonie nie trzeba będzie długo powtarzać w 2569 odcinku "Barw szczęścia". Pyrka, świadoma, że matka chłopca już raz kategorycznie odmówiła, aby jej dziecko było dawcą nerki dla ojca, sama umówi się z Wiktorem na spotkanie. No i oczywiście sympatyczną rozmowę Iwony z chłopakiem przerwie Grażyna!

Zobacz też: Magda z M jak miłość potwierdza rozstanie z Budzyńskim? Anna Mucha sama jest zaszokowana scenariuszem

Barwy szczęścia, odc. 2569: Iwona (Izabela Zwierzyńska), Wiktor (Grzegorz Kestranek)

i

Autor: Artrama

Iwona umówi się z Wiktorem w 2569 odcinku "Barw szczęścia" w miejscu publicznym, gdzie chłopak ćwiczy swoje umiejętności na deskorolce. Jednak Grażynie nie będzie przeszkadzało, że patrzą na nich ludzie i dosłownie rzuci się na Pyrkę z pięściami! 

Wiktor w 2569 odcinku "Barw szczęścia" również oberwie od matki ostrą połajankę. Jak zareaguje Iwona na atak byłej kochanki Tomasza? Ujawniamy: Pyrka nie stuli uszu po sobie i choć nie wda się w awanturę, nie porzuci pomysłu namówienia chłopca na odbudowanie relacji z ojcem. Jakie będą tego skutki - zobacz w GALERII ZDJĘĆ!

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1635: Ula wywęszy, że Ola podaje Tadeuszowi narkotyki! Chodzi tylko o seks? 

Barwy szczęścia, odc. 2570: Grażyna (Kinga Suchan), Wiktor (Grzegorz Kestranek)

i

Autor: Artrama
Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze