Barwy szczęścia, odcinek 2567: Józek będzie miał nową kochankę?! Matka Julity zdobędzie kolejne dowody na zdradę zięcia – ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2567: Józek będzie miał nową kochankę?! Matka Julity zdobędzie kolejne dowody na zdradę zięcia – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2567: Józek będzie miał nową kochankę?! Matka Julity zdobędzie kolejne dowody na zdradę zięcia – ZDJĘCIA

2022-01-21 10:03

W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Julita (Katarzyna Sawczuk) ciągle będzie utrudniać Józkowi (Patryk Pniewski) kontakty z Julcią (Julia Staniszewska)! Zdenerwowany Sałatka postanowi rozmówić się z Urszulą (Bożena Stachura), ale zamiast teściowej przed jej blokiem zastanie Anię (Anna Bieżyńska), swoją największą fankę. W 2567 odcinku „Barw szczęścia” dziewczyna od razu rzuci się na Józka i zaprosi go na randkę, ale miłe chwile przerwie im pojawienie się matki Julity! Urszula przyłapie zięcia na gorącym uczynku i będzie miała niezbite dowody na jego kolejną zdradę! Dopiero teraz naprawdę zobaczy, do czego jest zdolna!

"Barwy szczęścia" odcinek 2567 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Józek będzie próbował skontaktować się z Julcią, ale bezskutecznie. Julicie ciągle będzie mało i zrobi wszystko, aby całkowicie odciąć córkę od ojca! Jej chora akcji z wrobieniem męża w porwanie Julci i jego aresztowaniem była jedynie początkiem jej zemsty za to, że chciał się z nią rozwieść, mimo iż to ona doprowadziła do rozpadu ich małżeństwa przez zdradę z Alvaro (Leonardo Marques)! Jak podaje swiatseriali.interia.pl w 2567 odcinku „Barw szczęścia” córka Urszuli nie odpuści Józkowi i nie tylko odetnie go od dziecka, ale również sama przestanie wywiązywać się ze swoich zobowiązań!

- Nie odbiera, nie odpowiada na wiadomości, nie przylatuje z Julcią do Polski, chociaż obiecuje. Mam tego potąd! – zwierzy się Gabrysi (Marta Juras), po czym doda, że najchętniej sam poleciałby do Niemiec, aby zobaczyć się z córką. Jednak Gabrysia przypomni mu jak skończyła się jego ostatnia wizyta u zachodnich sąsiadów i zdecydowanie odradzi mu ten pomysł!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2560: Zdrada Kajtka. Oliwka odkryje, że chłopak popłynął z Azjatką Lilly

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ konfrontację Józka z Urszulą w 2567 odcinku „Barw szczęścia” >>>

Wzburzony Józek w 2567 odcinku „Barw szczęścia” postanowi ostro rozmówić się z Urszulą i wygarnąć jej, co myśli o ich zachowaniu! Cały w emocjach uda się do teściowej, ale nie zastanie jej w domu. Natomiast tuż przed jej blokiem natknie się na swoją największą fankę Anię, która najmocniej wspierała go po fali hejtu, jaka wylała się na piłkarza po publikacji materiału o jego porwaniu dziecka w „Szoku”.  Widok Józka mocno ucieszy dziewczynę, która od razu się na niego rzuci i pocałuje go w policzek! W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Ania nie będzie marnować czasu i od razu zaprosi Sałatkę na kawę, jednak piłkarz zaproponuje, aby udali się do parku. Od razu zaczną ze sobą rozmawiać i sprawią wrażenie jakby znali się od zawsze. Na przemian będą wymieniać się uśmiechami, a czas w swoim towarzystwie będzie płynął im tak szybko, że nawet nie zauważą powrotu Urszuli!

Zobacz także: Patryk odejdzie z Barw szczęścia?! Konrad Skolimowski przyjął ofertę konkurencyjnej stacji

W 2567 odcinku „Barw szczęścia” Urszula będzie miała Józka w garści. Tylko spojrzy na Anie i nie będzie miała żadnych wątpliwości, że jest ona nową kochanką jej zięcia, co bez żadnych skrupułów natychmiast mu wytknie!   

- Dzień dobry, Józku. Nowa kochanka? Widzę, że dobrze się bawisz – uśmiechnie się szyderczo.

- To znajoma. I nie życzę sobie takich głupich uwag! – oburzy się Józek.

- Prowadzasz się z obcymi dziewczynami, ale do Julity o wszystko masz pretensje... – wytknie mu teściowa, która w 2567 odcinku „Barw szczęścia” będzie głucha na jego tłumaczenia i z pewnością wykorzysta ich spotkanie jako dowód w jego sprawie rozwodowej z jej córką! To z pozoru niewinne spotkanie z fanką będzie Józka srogo kosztować i może przesądzić o tym, że już na zawsze straci Julcię!

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2568: Iwona przesłuchiwana przez policję! Kępski wmiesza ją w nielegalny handel organami. To się źle skończy!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze