Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona przesłuchiwana przez policję! Kępski wmiesza ją w nielegalny handel organami. To się źle skończy!

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2569: Iwona przesłuchiwana przez policję! Kępski wmiesza ją w nielegalny handel organami. To się źle skończy!

Barwy szczęścia, odcinek 2568: Iwona przesłuchiwana przez policję! Kępski wmiesza ją w nielegalny handel organami. To się źle skończy!

W 2568 odcinku "Barw szczęścia" Iwona (Izabela Zwierzyńska) zostanie przesłuchana przez policję! Wszystko przez Kępskiego (Jakub Sokołowski), który bez żadnych hamulców skorzysta z oferty czarnego rynku i tam postanowi kupić sobie wątrobę. Jako pierwsi pisaliśmy, że wyjdą na jaw nowe fakty na temat Tomasza. Bogacz ma nieślubnego syna, a swoje życie będzie ratował kupując wątrobę nielegalnie! Kępski nie będzie miał szczęścia - zamiast nielegalnego dawcy na miejscu spotkania będzie czekał na niego policjant! Śledczy szybko dotrą także do Iwony, dla której sprawa zdrowia i życia ukochanego staną się już najważniejsze. I to się dla Pyrki w 2568 odcinku "Barw szczęścia" bardzo źle skończy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2568 -wtorek, 8.02.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Koszmar Iwony zacznie się w 2558 odcinku "Barw szczęścia". To wtedy Pytka dowie się, że jej ukochany ma nieślubnego, nastoletnie syna Wiktora (Grzegorz Kestranek)! Kępski i jego rodzice nie będą mieli żadnych oporów, aby poprosić chłopca, aby został dawcą wątroby dla ojca, który całe życie miał go w nosie -pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ. W tym samym odcinku matka Wiktora, Grażyna (Kinga Suchan) pogoni Kępskich na 4 wiatry, więc bez oporów wpadną na pomysł, aby kupić organ na czarnym rynku. Konsekwencje tego dla Pyrki zobaczymy już w 2568 odcinku "Barw szczęścia"!

Tomasz w 2567 odcinku "Barw szczęścia" wybierze się na następne spotkanie w sprawie nielegalnego przeszczepu wątroby. Na miejscu, zamiast desperata próbującego sprzedać swoje organy, na Kępskiego czekał będzie podkomisarz Marcin Kodura. W już w następnym, 2568 odcinku serialu policja zjawi się także u Pyrków!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

Iwona dowie się w 2568 odcinku "Barw szczęścia", że jej ukochany poszukuje dawcy organu na czarnym rynku, ponieważ podkomisarz Kodur przyjdzie do Pyrków! Policjant przesłucha Iwonę w związku z dochodzeniem w sprawie nielegalnego handlu organami. Czy zostanie oskarżona o współudział?

Hubert (Marek Molak) w 2568 odcinku "Barw szczęścia" będzie wstrząśnięty, że rodzina została wmieszana w coś tak okropnego, jak handel ludzkim życiem. Mąż Klary (Olga Jankowska) będzie próbował nakłonić Iwonę, aby oprzytomniała i pomyślała nie tylko o ratowaniu Kępskiego, ale i o sobie.

Jednak nie wiadomo, co jeszcze będzie musiało spotkać Iwonę, aby zrozumiała, że zadała się z bardzo podejrzanym typem. W 2568 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka będzie broniła ukochanego jak lwica, a już w następnym, 2569 odcinku serialu, stanie do walki z matką jego syna - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1636: Kinga straci wzrok! Lekarz Zduńskiej postawi straszną diagnozę. Będzie niewidoma jak kiedyś – ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2550: Pyrkowie ostrzegą Iwonę przed Kępskim. Uraczy ją cudowną randką, a potem wydarzy się tragedia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze