Barwy szczęścia, odcinek 2531: Waleria nie zostanie ze Stefanem! Wybierze nową rodzinę w Norwegii

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2531: Waleria nie zostanie ze Stefanem! Wybierze nową rodzinę w Norwegii

Barwy szczęścia, odcinek 2531: Waleria nie zostanie ze Stefanem! Wybierze nową rodzinę w Norwegii

2021-12-14 8:34

W 2531 odcinku "Barwy szczęścia" zostaną rozwiane wszelkie wątpliwości spowodowane nagłym powrotem Walerii (Ewa Ziętek). Kobieta wróciła do Polski, by wesprzeć Stefana (śp. Krzysztof Kiersznowski) po tym, jak Kasia (Katarzyna Glinka) została uznana za zaginioną i walczyła o życie pod gruzami. W 2531 odcinku "Barwy szczęścia" wyjdzie na jaw, że Waleria nawet nie myśli o pozostaniu w Polsce i ponowne życie z Górką. To Reni (Ewa Serwa) wyzna, że związała się z nową rodziną z Norwegii i leci tam tak szybko, jak to tylko możliwe. Nie ma szans na osiedlenie się u boku Stefana.

"Barwy szczęścia" odcinek 2531 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2531 odcinku "Barwy szczęścia" Waleria i Stefan będą w nerwach oczekiwać na informacje z Włoch. W końcu dotrze do nich informacja, że Kasia przeżyła operację i leży w szpitalnym łóżku. Będący na miejscu Łukasz (Michał Rolnicki) będzie drżał o życie ukochanej i wreszcie dostanie możliwość, by ją dotknąć i porozmawiać. W 2531 odcinku "Barwy szczęścia" da jej do telefonu ojca i Walerię, którzy także drżeli o jej los.

- Kasiu, ale nam stracha napędziłaś! - powie zestresowana Waleria. - Przepraszam - wydusi z siebie Kasia. - Jak to przepraszam? Za co? Przecież to nie twoja wina! - podsumuje Waleria, a Kasia przyzna, że wróci, jak tylko dojdzie do siebie. I faktycznie będzie wyglądała nie najlepiej po operacji, czemu nie ma się co dziwić. Poczuje jednak duże wsparcie od Łukasza i rodziny, która czeka na nią w Polsce. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1621: Kinga i Piotrek zapomną o chorej Lence! Córka Zduńskich wyjechała i nikt nie wie co się z nią dzieje - ZDJĘCIA

W 2531 odcinku "Barwy szczęścia" Stefan odetchnie, bo córka znajdzie się pod dobrą opieką, a Waleria będzie tuż obok. To Renia zacznie temat jej przyjazdu do Polski i ewentualnego pozostania na dłużej.

- Waleria, a powiedz mi... Jak dalej z wami będzie? No bo skoro przyjechałaś, jeszcze nie rozmawialiście o tym? - zapyta bezpośrednio Regina w 2531 odcinku "Barwy szczęścia". - To nie jest dobry moment. Nie wiem, ja na pewno wrócę do Norwegii do wnuka. Stefan ma wnuka tutaj... - wyrzuci z siebie kobieta, która wprost przyzna, że przyjechała do Polski tylko na chwilę i nie ma zamiaru zostawać na dłużej.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1622: Iza zobaczy u Marcina inną kobietę! Nigdy już mu nie zaufa - ZDJĘCIA

- Ale przecież ma też wnuki we Francji i ciągle do nich jeździ, więc mógłby przyjeżdżać i tutaj - zauważy Renia w  2531 odcinku "Barwy szczęścia".  - Tylko że Stefciu powiedział, że nie ma mowy o przeprowadzce - powie zasmucona Waleria. - A ty być chciała, żebyście się zeszli - zapyta Regina, ale w odpowiedzi dostanie jedynie niemrawy uśmiech, który może oznaczać, że widzi cień szansy na dalszą miłość ze Stefanem, ale tylko jeśli ten da się namówić na zmianę miejsca zamieszkania. Waleria jasno sprecyzuje, że nie zamierza zostawać w Polsce. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze