Barwy szczęścia, odcinek 2514: Michalina zrobi Witkowi kolejne świństwo! Tym razem już przegnie – ZDJECIA

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia, odcinek 2514: Michalina zrobi Witkowi kolejne świństwo! Tym razem już przegnie – ZDJECIA

Barwy szczęścia, odcinek 2514: Michalina zrobi Witkowi kolejne świństwo! Tym razem już przegnie – ZDJECIA

2021-11-18 14:10

W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Michalina (Anna Pentz) długo nie wytrzyma bycia przykładną i dobrą dziewczyną i znów pokaże swoją prawdziwą twarz, której ofiarą kolejny raz stanie się Witek (Witold Sosulski)! Nastolatka nie będzie mogła sobie poradzić z chorą zazdrością o Gabrysię (Marta Juras), która kompletnie zawróciła Złotemu w głowie i zacznie kontrolować swojego chłopaka! W 2514 odcinku „Barw szczęścia” kolejny raz bez pytania dobierze się do rzeczy Witka i znów sama będzie udawać pokrzywdzoną! Tylko teraz dla Złotego to już będzie za wiele!

"Barwy szczęścia" odcinek 2514 - czwartek, 18.11.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Witka czekają trudne chwile, choć nic nie będzie na to wskazywało, gdyż dzień zacznie się dla niego bardzo dobrze od kolejnego flirtu z Gabrysią! Niestety ich szczęścia nie będzie mogła przeboleć Kujawiak (Karina Seweryn), która zacznie rozpowiadać na prawo i lewo plotki o ich romansie! Niedzielska już dłużej nie zniesie jej insynuacji i postanowi zerwać ze Złotym, co mocno go zaboli! W końcu to ona pomogła mu się pozbierać po świństwie, jakie wyrządziła mu własna dziewczyna, gdy mimo obietnic, przeczytała jego dziennik i wykorzystała jego osobisty dramat, aby zaistnieć na scenie. Co więcej, jako jedyna zgodziła się udzielać mu korepetycji po zajęciach i poczuć się kimś naprawdę wyjątkowym. W 2514 odcinku „Barw szczęścia” wszystko przepadnie, a Michalina znów zrobi mu za plecami świństwo!

Patrz też: Barwy szczęścia, odcinek 2514: Bruno przesłuchiwany w prokuraturze! Rafał wpakuje go na niezłą minę. Przez aferę z hazardem stracą z Bożeną syna? - ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJEĆ do czego tym razem była zdolna Michalina w 2514 odcinku "Barw szczęścia" >>>

W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Witek nie będzie mógł poradzić sobie po rezygnacji Gabrysi z ich wspólnych korepetycji. Mimo iż będzie spędzał czas z Michaliną, to będzie zachowywał się tak, jakby go nie było! Złoty cały czas będzie wymieniał się z kimś SMS-ami, co bardzo zirytuje jego dziewczynę, zwłaszcza, gdy odkryje, że Witek jej w ogóle nie słucha.

- Witek, Witek mówię do ciebie! – oburzy się.

- Co jest Misia? – nagle wróci na ziemię.

- Z kim ty tak piszesz? Może z panią dyrektor? – rzuci z zazdrością w głosie.

- Mówiłem ci, że korepetycje już mi się skończyły. Nie musisz się martwić, że będę od ciebie lepszy z literatury – wytłumaczy jej.

- Marzenie ściętej głowy. Nigdy nie będziesz ode mnie lepszy – przyzna nieskromnie.

- Tak, zaraz zobaczymy – w końcu zwróci na nią uwagę.

Niestety miłe chwile w 2514 odcinku „Barw szczęścia” nie potrwają długo, gdyż za chwilę do Witka przyjdzie kolejny SMS, który już doprowadzi Michalinę do szału.

- No to z kim piszesz? – rzuci jeszcze bardziej wściekła.

- Znajomi z grupy są akurat online, a teraz tata napisał, aby zszedł na dół do Wioletki (Aurelia Żarnowiecka) – wytłumaczy jej, po czym zejdzie na dół.

Zobacz także: Barwy szczęścia, odcinek 2522: Bożena i Bruno nie adoptują Tadzia. To przez sąd nie będą rodziną - ZDJĘCIE

W 2514 odcinku „Barw szczęścia” Witek zostawi swój telefon w pokoju i ciągle będą przychodzić do niego nowe wiadomości, które tylko będą denerwować Michalinę. Nastolatka nie uwierzy w tłumaczenia swojego chłopaka i będzie przekonana, że z pewnością romansuje z Gabrysią! Bez pytania weźmie do ręki jego telefon, tak jak wcześniej dziennik i zobaczy, czy miała rację. Jednak wtedy w 2514 odcinku „Barw szczęścia” do pokoju wróci Witek, który aż nie będzie mógł uwierzyć w to, że jego dziewczyna kolejny raz wyrządziła mu takie świństwo! To już będzie dla niego zbyt wiele…

- I co tam znalazłaś? – spyta zirytowany jej zachowaniem.

- Przepraszam, ciągle przychodziły jakieś wiadomości – jak zawsze znajdzie sobie wytłumaczenie.

- I zerknęłaś sobie – oburzy się.

- Tak, bo mnie to denerwowało – ciągle będzie rżnąć głupa.

- No to super, że tak mi ufasz – rzuci ironicznie.

- Przynajmniej się dowiedziałam, że romansujesz z jakimiś emoraperami. Kto to jest ten Rich Stayse albo inni muzycy? – powie zadowolona z siebie.

- A co, nie przeczytałaś wszystkiego? – wkurzy się i wyjdzie, tak samo jak wtedy, gdy bez pytania przeczytała jego dziennik i wykorzystała jego dramat w swojej sztuce.  

Spójrz również: Barwy szczęścia, odcinek 2517: Okrutna zemsta Julity. Oskarży Józka w sądzie o swoją chorobę psychiczną, a to dopiero początek zniszczeń - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!
Najnowsze